Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mosható tisztasági betét szett,2 db-os, unikornis mintás1

Mosható tisztasági betét szett,2 db-os, unikornis mintás1 leírása

késztermék, azonnal szállítható

A bolti tisztasági és egészségügyi betétekkel "gondjaid" vannak? Nekem is. Illetve csak voltak! Én találtam magamnak egy remek megoldást, amit neked is szívből ajánlok!

Puha, bőrbarát pamutvászon anyagból készítettem el ezeket a mosható tisztasági betéteket, mindennapi használatra. Egy réteg frottír nedvszívó réteg van benne.

A forma és méret megalkotását, saját jó fél éves termékteszt előzte meg. A második gyermekem születése után valami oknál fogva nem bírtam használni a bolti tisztasági és egészségügyi betéteket. Hajlamosabb lettem fertőzések elkapására is. Kellemetlen tüneteket tapasztaltam magamon.....Ekkor találtam rá a mosható betétre és varrtam magamnak. Menzesznél én kelyhet használok, amellé is tökéletes második védelemnek.
Környezetbarát, hisz általa nem keletkezik felesleges szemét a háztartásban!

Puha bőrbarát pamutvászonból készült. Az anyagok avatottak. 1 réteg frottír nedvszívó réteget tartalmaz!
Mindkét fele hordható!

Műanyag patentokkal tudod a fehérneműre rögzíteni. Mindkét fele hordható.

Nem tartalmaz anyagroncsoló ragasztó réteget. Mosni 40-60 fokon lehet. Én a fehérneműkkel együtt szoktam mosni. Szárítógépbe nem tehető. Az anyagok beavatottak.

Öblítésnél érdemes ecetet használni. Ha szükséges akkor mosás előtt 24-48 órára be lehet áztatni mosószódás, pár csepp teafa olajas vízbe. Ezzel biztosan fertőtlenítjük a betéteket!
Gyorsan száradnak.

Méreteik:
16,5*13 cm
18*15,5 cm

Más anyaggal is elkészítem, keressetek belső üzenetben!

Mosható tisztasági betét szett,2 db-os, unikornis mintás1 jellemzői

kézműves termék, készítette: ritakreativ
késztermék, azonnal szállítható

technika

termékkód
3084973

feltöltve
2018. március 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mosható tisztasági betét szett,2 db-os, unikornis mintás1 szállítása

100% pénzvisszafizetési garancia. A megvásárolt termékeket 3 munkanapon belül elküldöm. Ha nem tetszik amit kaptál, küldd vissza nekem 14 napon belül, és visszafizetem a termék árát. A szállítási költségeket mindig a vásárló fizeti! Egyéb kérdésekben is szívesen állok rendelkezésre, üzenetedre igyekszem 24 órán belül válaszolni.
Bővebb infó:
https://www.meska.hu/static/elallasifeltetelek

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 600 Ft

Mosható tisztasági betét szett,2 db-os, unikornis mintás1 alkotója: ritakreativ

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: