Egyedi készítésű fa asztali, éjjeli design lámpa. Hangulatos megjelenésével, retro stílusával a nappali valamint a hálószoba kis ékszer...

kézműves termék, készítette: KissDesignStudio
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fa, textilkábel, kerámia foglalat, kapcsoló, edison izzó
technika: festett tárgyak, famegmunkálás

Hangulatlámpa Edison izzóval

Hangulatlámpa Edison izzóval leírása

Egyedi készítésű fa asztali, éjjeli design lámpa. Hangulatos megjelenésével, retro stílusával a nappali valamint a hálószoba kis ékszere lehet. Mellette egy jó könyv, egy kellemes finom borocska a fárasztó nap után kellemessé, meghitté teszi az estét.

Jellemzők:
- fenyőfa, vizes vörösfenyő színű lazúrral átitatva majd olajos méhviasszal kezelve
- kis billenő kapcsoló, textilkábel, bakelit dugvilla
- kerámia foglalat
- vállasztható izzó E27 Edison G80, T45,
- alján textil bútorvédő

Mérete: hossz 18 cm, szélesség 6,4 cm, magasság 6,2 cm (izzó nélkül). Súlya: kb. 0,5kg

Hangulatlámpa Edison izzóval jellemzői

kézműves termék, készítette: KissDesignStudio

színek

termékkód
3575830

feltöltve
2019. november 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hangulatlámpa Edison izzóval szállítása

Termékeimet gondosan csomagolva küldöm, ezért nem kell tartani az esetleges sérülésektől, törésektől. A készleten lévő termékek 2 munkanapon belül feladásra kerülnek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 500 Ft 1 500 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Hangulatlámpa Edison izzóval alkotója: KissDesignStudio

KissDesignStudio
Régóta szeretem, figyelgetem, keresgetem az egyedi az átlagostól eltérő dolgokat, tárgyakat. Magam is próbálkoztam már ezzel azzal, rendszeresen barkácsolgatok itthon. A fa mindig is közel állt hozzám, egy évvel ezelőtt figyeltem fel a beton dísztárgyakra. Rengeteg éjszakát töltöttem azzal, hogy az internetet bújva, ötleteket, technikákat elsajátítva belekezdjek egyedi, fa, beton és a kettő ötvözetéből gyártott lámpákba, lakáskiegészítőkbe. Mára már jó pár terméket gyártottam, valamint egyedi elképzeléseket is szívesen megvalósítok, imádom a kihívásokat. Várlak egyedi termékeimmel, remélem lesz ami elnyeri tetszésedet és a te lakásod egyik dísze lesz.

Üdvözlettel: Kiss Design

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: