Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Balaton szett

Balaton szett leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A nyári hőségben nagyon megválogatjuk, milyen ékszert teszünk föl, mert néha még az is melegít... Ez a finom könnyű szett hőségben is kellemes viselet. Az ezüst csillogása viszont felhívja viselőjére a figyelmet, kiemeli szép barna bőrét... Színe és mintája is igazán vízparti emlékeket idéz!
A karkötőt és a medált Myuki Delica gyöngyből fűztem peyote technkával. A medált ezüst színű fém láncra tettem, de saját ezüst láncodon, vagy akár egy sodronyon is jól mutat! Mérete: 4,3 cm hosszú (a dárda gyönggyel együtt), szélessége 2 cm. A karkötő biztonságos delfin kapoccsal záródik, hossza 20 cm, de saját méretedre készítem, ha kéred!

Balaton szett jellemzői

népművész termék, készítette: Katyi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3178662

feltöltve
2018. július 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Balaton szett szállítása

Mivel nagyon törékeny tárgyat küldök, igyekszem úgy csomagolni, hogy ne sérülhessen. Ha mégis eltörne a szállítás során, akkor küldd el a fotót a törött tojásról, és saját költségemen pótolom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 950 Ft 950 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 200 Ft 1 200 Ft

Balaton szett alkotója: Katyi

Katyi Népi kézművesség a hobbim már régóta. A hímes tojás készítése áll hozzám legközelebb, de érdekel a szalmafonás és a mézeskalács is. Kipróbáltam ezen kívül jó-pár mesterséget: gyertyamártást, nemezelést, agyagozást de a tűzzománcot, foltvarrást, gyöngyfűzést is.
A boltomban elsősorban saját kísérletezésű technikával készült áttört libatojásokat kínálok és hagyományos írott tojásokat. Áttört libatojásaim készítésénél nem használok semmilyen "erőszakos eszközt", csak természetes anyagok dolgoznak: a tojáshéj, méhviasz, sav, lúg kémiai reakciójából születik a csodás, leheletfinom alkotás. Tojásaim mintáját nem csak a lyukak adják, hanem plasztikus felületekkel együtt alkotnak egységet.
Különleges, egyedi ajándék nem csak húsvét idején, de baráti látogatások alkalmával, vagy "köszönöm" ajándékként. Szívesen fogadják külföldi vendégek emlékül.
Tevékenységem bővült a gyöngyfűzéssel. Leginkább japán gyöngyből peyote technikával fűzök különböző ékszereket: karkötőt, gyűrűt, fülbevalót, medált, nyakéket.

Az itt bemutatott termékeim csak töredéke annak, amit kínálok. Az az elvem, hogy a kevesebb néha több! Igyekszem mindig frissíteni a kínálatot, ezért nézz be hozzám gyakran!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek