Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Vízparti anya-fia farmer táska piros pöttyös béléssel MEGRENDELÉSRE

Vízparti anya-fia farmer táska piros pöttyös béléssel MEGRENDELÉSRE leírása

Ez a sötétkék farmer női táska piros-fehér-kék filcbuborék mintával, hullámzó vízként megjelenő farkasfog csíkokkal, piros-fehér pöttyös béléssel készült MEGRENDELÉSRE Andreának.

Így kérlek, ha nem \\\\\\\'mazsollka\\\\\\\" vagy, ne vedd meg ezt a terméket! De ha hasonlót szeretnél, akkor küldj nekem belső üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

Adott volt egy sportos, piros-kék, női vitorlás dzseki és egy másfél éves legényke piros szélkabátja... Kellene hozzá egy összeillő anya-fia táskapáros nyári vízparti összeállításban!

A legfelső képen együtt is látható két táska sportos pántja egyforma és állítható, csak a szélességük és hosszuk eltérő. Sötétkék heveder és világos lámpabél összevarrásával készítettem, így került a középső piros csík mellé két oldalra két sötétkék tengerész csík...

Az édesanya nagytáskája inkább felnőttesen nőiesebb lett farkasfogból készült hullámzó vízzel és (filc)buborékokkal.

A vitorlás mintás kistáska pedig játékosan kisfiús bu(gy)borékoló filc halacskákkal és napocskával.

Az édesanya táskája méretét tekintve inkább egy pelenkázó táskához közelít, mivel szükség van a nagy helyre. A jó tartás érdekében a külső farmer és a belső bélésanyag közé puha vlies réteget tettem.

A piros-fehér-kék pöttyös táskabelsőben sok-sok zseb található a kisebb és nagyobb holmiknak. Került bele mobiltartó zseb, kulcstartó karabiner ill. két oldalra cumisüveg és vizes palacktartó gumírozott piros ripszszalagból.
Turpisság a belső zsebeknél, hogy kétféle pöttyös anyagból készültek, tehát kétszínűek, mely közé erősítésnek vasalható textilvetexet tettem, hogy bírják a strapát. (Így biztos nem fognak kiszakadni!)
Az apróságos zsebek oldala (iratok, mobiltelefon, ill. kulcsnak) két kisebb rekeszből áll, a nagyobb holmis zsebek oldala (pl. mackó, pelenka, krém v. pulcsinak) két mélyebb zsebből.

(A kisfiú-táska bélése egy világoskék-piros-fehér-sötétkék csíkos pamut anyag, melyre szintén sok zseb került a kisautóknak, apróságoknak, kavicsoknak, botoknak... Egyik oldalon belül piros vászon zsebek vannak, a másik oldalon a sötétkék farmerzsebeket pedig a csíkos anyaggal béleltem. A zsebek elejére egy-egy színben harmonizáló, amőbaszerű mintát applikáltam. Ez az édesanya táskájának belső zsebein is visszaköszön... Fő az összhang!)

És az elmaradhatatlan kulcstartó karabiner is helyet kapott, mert az kell... :-)))

A nagy női táskába mágnes patent zár került, a kisfiú táskájába pedig cipzár.

A feltüntetett ár csak a legfelső képen látható nagyobbik táskára vonatkozik!

A nagy táska mérete: ~36×38cm
Táska vastagsága: ~8cm
A táska anyaga: 100% pamut (vékony sötétkék farmer)
A bélés anyaga: 100%pamut és poliészter (piros alapon fehér pöttyös és kék alapon fehér ill. fehér alapon sötétkék pöttyös anyagok)
Vállpánt hossza állítható: ~86-163cm
Mosása kézzel ajánlott(esetleg géppel 30°-on)!

Vízparti anya-fia farmer táska piros pöttyös béléssel MEGRENDELÉSRE jellemzői

termék, készítette: krizantam

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
822620

feltöltve
2011. április 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vízparti anya-fia farmer táska piros pöttyös béléssel MEGRENDELÉSRE szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 480 Ft

Vízparti anya-fia farmer táska piros pöttyös béléssel MEGRENDELÉSRE alkotója: krizantam

kérdésem van a termékkel kapcsolatban