Natúr alapot gépi hímzéssel díszítettem. Erre került a Nagykalapos Zsuzsi, amit kézi varrással varrtam föl. Gyerek szobába szép dísz. ...

kézműves termék, készítette: klara55
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamutvászon, vatelin, fagomb
technika: varrás, hímzés

Kalapos Zsuzsi falikép

Kalapos Zsuzsi falikép leírása

Natúr alapot gépi hímzéssel díszítettem. Erre került a Nagykalapos Zsuzsi, amit kézi varrással varrtam föl. Gyerek szobába szép dísz. Baba látogatás alkalmával praktikus ajándék. Egyedi, különleges. Hátulján van két bujtató, ahova egy lécet bedugva falra lehet akasztani.
Mérete: 40 x 28 cm

Kalapos Zsuzsi falikép jellemzői

kézműves termék, készítette: klara55
anyag/összetevő

technika

termékkód
3569403

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kalapos Zsuzsi falikép szállítása

Garanciát vállalok, hogy amint átutalásra kerül a pénz, 2 napon belül ajánlottan postázom a választott terméket.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 200 Ft 1 350 Ft

Kalapos Zsuzsi falikép alkotója: klara55

klara55
Nyugdíjas könyvelő vagyok, aki már hat éve foglalkozik foltvarrással. A helyi foltvarró kör tagja vagyok, már az első alkalommal magával ragadott ez a technika. Azóta szívvel-lélekkel készítem a szebbnél szebb táskákat, faliképeket, tolltartókat. Az elmúlt évek során sokak számára örömet szereztem a foltvarrásos ajándékaimmal, de visszatérő vásárlóim is vannak. Munkáimmal több kiállításon is szerepeltem. Rendszeresen járok foltvarró napokra, tudásomat folyamatosan gyarapítom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: