Pilóta róka és velúr - táskarendező, tároló, pipere tartó

Anne Rendszerezők - KÉSZLETEN! Ismét megújult formában hoztam Nektek ezt a pilóta róka mintás pamutvászon és textilvelúr kombinációban...

kézműves termék, készítette: annetextil
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: textilvelúr, pamutvászon, merevítők, tépőzár, táskaheveder
technika: patchwork, foltvarrás, varrás

Pilóta róka és velúr - táskarendező, tároló, pipere tartó

Pilóta róka és velúr - táskarendező, tároló, pipere tartó leírása

Anne Rendszerezők - KÉSZLETEN!

Ismét megújult formában hoztam Nektek ezt a pilóta róka mintás pamutvászon és textilvelúr kombinációban tervezett rendszerezőt, mely praktikus kiegészítője lehet a táskának, de utazáshoz is alkalmas a piperék tárolására. Sokrétűen felhasználhatod :) Újdonság a tetejébe varrt heveder kézi pánt, mellyes fel is akaszthatod, kezedben is foghatod.

A külső és belső rész anyaga vastag, kék színű színű textilvelúr, szürke alapon pilóta róka mintás designer pamutvászon. A rétegek között bevasalt vetex és vlies fokozza tartását (összességében 4-5 réteg).

A táska fedele tépőzárral zárható, így könnyen nyitható, zárható. Belül textilvelúrból készült zseb található az egyik oldalon, a másik oldalon textilbőr pántokba illesztheted az apróságokat.

Mérete:
- Szélesség: 20-25 cm
- Magasság: 16 cm
- Talpa: 20 x 8 cm

Rókás mobiltokot itt találsz hozzá: https://www.meska.hu/t1997601-pilota-roka-mintas-mobiltok-6os-telefonhoz

HandMade by Anne

További rendszerezőket itt találsz: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/55987
Köszönöm, hogy alkotásom megtekintetted.

Pilóta róka és velúr - táskarendező, tároló, pipere tartó jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

színek

termékkód
3381305

feltöltve
2019. március 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pilóta róka és velúr - táskarendező, tároló, pipere tartó szállítása

A szállítással kapcsolatban részleteket Profil oldalamon találsz. Kérlek, hogy vásárlás előtt figyelmesen olvasd el.
https://www.meska.hu/UserProfil/index/69777
Helyhiány miatt valamennyi szállítási díjat nem tudom feltüntetni a Szállítási feltételeknél a termékoldalon, ha nem találod a neked megfelelőt, akkor vásárlás után pontosítjuk a szállítás módját és díját a Profil oldalon feltüntetett feltételeknek megfelelően.
A FOXPOST SZÁLLÍTÁSI LEHETŐSÉG 2019. MÁRCIUS 31-VEL MEGSZŰNIK, A SZOLGÁLTATÓVAL TÖRTÉNT SOROZATOS TECHNIKAI PROBLÉMA MIATT, 2019. ÁPRILIS 1-JÉTŐL KIZÁRÓLAG A MAGYAR POSTA SZOLGÁLTATÁSÁNAK IGÉNYBEVÉTELÉVEL TUDOM BIZTOSÍTANI A SZÁLLÍTÁST.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
MPL posta csomagautomata 890 Ft 600 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 1 090 Ft 600 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 310 Ft 1 000 Ft
Postán maradó ajánlott 650 Ft 1 000 Ft

Pilóta róka és velúr - táskarendező, tároló, pipere tartó alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek