Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Paracord nyakbavalós kulcstartó

Paracord nyakbavalós kulcstartó leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egy igazán vagány nyakbavalós kulcstartó, melyet első sorban a férfiakra gondolva készítettem, de természetesen sportos hölgyeknek is meleg szívvel ajánlok :)
A nyakbavalót ostorfonással készítettem kombinálva egy kis makraméval. Paracord zsinórból fontam, mely anyagának köszönhetően nagyon strapabíró.
Hátul egy műanyag csatt zárja össze a nyakbavalót, ami a felhelyezéshez nem is igazán szükséges, csak biztonsági okokból van rajta. :)
A nyakbavaló és a kulcstartó részt egy műanyag csatt köti össze, amely által igény szerint bármikor "szétválasztható".

A nyakbavaló hossza kb. 70 cm (ostorfonással készült rész) + a kulcstartó része kb. 12 cm. Kérésre ettől eltérő méretben is szívesen elkészítem.

A kulcstartók vannak készleten is, de természetesen a színpalettán található bármelyik színekből is elkészítem neked. MEGRENDELÉSKOR a kiválasztott színeket írd majd meg nekem a megjegyzésnél.

Paracord nyakbavalós kulcstartó jellemzői

kézműves termék, készítette: Sikarts
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2309207

feltöltve
2018. március 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Paracord nyakbavalós kulcstartó szállítása

Személyes átvételre Pécsett és Pécsváradon van lehetőség.
A csomagot mindig ajánlottan adom fel pufi borítékban, hogy minél nagyobb biztonságban is megérkezzen.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 650 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 750 Ft
Postai csomagküldemény - előre utalással 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai csomagküldemény - utánvéttel 1 600 Ft 1 600 Ft

Paracord nyakbavalós kulcstartó alkotója: Sikarts

kérdésem van a termékkel kapcsolatban