Úgy döntöttem, hogy a kecsketej és a méz remekül megfér egymás mellett, ezért ebbe az apróságba a kecsketej mellé, mindjárt akácméz és ...

kézműves termék, készítette: BorzaSzappan
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: extra szűz olívaolaj, naoh, kecsketej, finomítatlan sheavaj, méhviasz, akácméz, kókuszolaj
technika: szappankészítés

Mézes Kecsketejszappan Sheavajjal

Mézes Kecsketejszappan Sheavajjal leírása

Úgy döntöttem, hogy a kecsketej és a méz remekül megfér egymás mellett, ezért ebbe az apróságba a kecsketej mellé, mindjárt akácméz és méhviasz is került.
Hozzáadott illatanyagot nem tartalmaz, így a legérzékenyebb bőr számára is bátran ajánlom. Színét a rózsaszínagyag egy kicsit feldobja.

Habja inkább krémes, de fokozható, ha szivaccsal használod.

A szappan egy harmadát a kecsketej teszi ki, ami egy természetes forrása az alfára-hydroxy savnak (AHA), finom pilling segítségével hámlasztja a bőr fáradt felső rétegét és segíti a friss bőr képződését.. Számos vitamint tartalmaz, ezek közül a legkiemelkedőbb magas A-vitamin tartalom, mely a sérült bőr nélkülözhetetlen ápolószere. Nemcsak csökkenti a ráncok számát , de segít a pattanások megelőzésében, sőt eltüntetésében.
Az extra szűz olívaolaj gyengéden tisztít, ápol és nyugtatja a fáradt bőrt. Ez az alapanyag nem zsírosít, ellenben visszaállítja faggyúmirigyek természetes működését.

A kókuszolaj puhítja a bőrt, lassítja a sejtek öregedését, csökkenti a pattanások számát, felgyorsítja a sejtképző folyamatokat, antioxidánsokban gazdag.

A szappan keménységéről a méhviasz gondoskodik. A természetben megtalálható gyógyhatású szerek közül a méhviaszban található a legtöbb tartósító vegyület. Ezáltal a szappanba zárt hatóanyagok természetes tartósításáról gondoskodik ez az összetevő.

A főzés utolsó fázisában hozzáadott finomítatlan sheavaj, akácméz és a rózsaszínagyag hozzájárulnak, hogy értékes anyagokkal töltsék fel a bőrt egy kimerítő nap után.
Összetevők: szappanosított bio kecsketej, akácméz, extra szűz olívaolaj, sheavaj, rózsaszínagyag

Kézműves termék jellegéből adódóan súlya 100gr+-5%/db.

Mézes Kecsketejszappan Sheavajjal jellemzői

kézműves termék, készítette: BorzaSzappan

termékkód
3520224

feltöltve
2019. szeptember 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mézes Kecsketejszappan Sheavajjal szállítása

Rendelésed kartondobozban kerül feladásra, a csomagolás költsége az én ajándékom.

---------Futárszolgálat---------

Futárszolgálat előre fizetéssel 1190.-Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1490.-Ft

---10.000.-Ft felett --- Minden szállítási mód INGYENES!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat utánvéttel 1 590 Ft 1 590 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft
10.000.-Ft felett - Futárszolgálat 0 Ft 0 Ft

Mézes Kecsketejszappan Sheavajjal alkotója: BorzaSzappan

BorzaSzappan
Kezdeti lelkesedésem a a természetes kozmetikumok világában egy szerelemmé vált. Ezen szerelem \"gyermekeit\" kívánom bemutatni Neked a boltomban.

Számomra fontos, hogy az alkotómunka során felhasznált anyagok kiváló minőségűek legyenek.

Kerülöm a mesterséges,szintetikus anyagok használatát, ezért az illatokról 100%-ban természetes illóolajok gondoskodnak. A színkavalkádot pedig különböző fűszerek és agyagok használatával érem el.

Termékeim legnagyobb kritikusa én vagyok, bármilyen oknál fogva nem vagy elégedett a boltomból vásárolt termékekkel, ha két héten belül visszaküldöd nekem, visszatérítem a vételárat.

Nagyon remélem, hogy természetes kozmetikumaim nemcsak hasznosak lesznek, de a beléjük rejtet csepp természet és szeretet mosolyt csal használója arcára minden nap.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: