Csodaszép oldaltáskát varrtam textilbőrből és mintás textilből. Egy esti bulihoz, könnyed sétához, nyári fesztiválok alkalmával kiváló ...

kézműves termék, készítette: EveDesign
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: pamut, cérna, cipzár, bélés, textilbőr
technika: varrás

Fesztivál kistáska

Fesztivál kistáska leírása

Csodaszép oldaltáskát varrtam textilbőrből és mintás textilből. Egy esti bulihoz, könnyed sétához, nyári fesztiválok alkalmával kiváló választás.

Cipzárral záródik, belül krém színű vászon anyag található, melyre két zsebet varrtam.

A mintás textil csak az elején található, hátulja teljesen textilbőrből készült.

Garantáltan egyedi és exkluzív ajándék lesz akár magadnak akár másnak vásárolod!

Mérete kb 25 magas x 21 cm széles
Vállpántja 130 cm-ig állítható

Nedves ronggyal finoman tisztítható.

Az ár egy darab termékre vonatkozik.
A termék mintázata a képen látotthoz képest eltérő lehet, mert minden terméket csak egyszer fényképezek.

(Több termék vásárlása esetén a postai díjszabás is változhat a termék súlya miatt, erről vásárlás után tudunk egyeztetni).

Szép napot, jó nézelődést

EveDesign

Fesztivál kistáska jellemzői

kézműves termék, készítette: EveDesign

technika

színek

termékkód
3406975

feltöltve
2019. április 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fesztivál kistáska szállítása

2017 január 1-től változott a Magyar Posta díjszabása.

Amennyiben a feladni kívánt termék csomagolása meghaladja:
324 mm hosszúságot
229 mm szélességet
24 mm vastagságot már csak csomagként lehet feladni, melynek alapdíja 1550 Ft.

Ez nem vonatkozik a POSTÁN MARADÓ levelekre. Ennek a csomagfeladásnak annyi hátránya van, hogy nem értesítik ki a Vásárlót, h csomagja jött, neki kell érdeklődnie, hogy megérkezett-e már a csomag. Én minden esetben a csomagfeladás után meg fogom a Vásárlónak adni a Küldeményazonosítót, mellyel érdeklődhet a Postán akár személyesen akár telefonon, hogy megérkezett-e a csomag.

Személyes átvétel Herceghalmon lehetséges előre egyeztetett időpontban.

Ha kézhezvétel után nem vagy megelégedve a termékkel mert mégsem ilyet képzeltél el, akkor jelezd felém és én visszafizetem az árát amint visszaküldted a terméket. A visszaküldés költsége a vásárlót terheli és a még nem használt termékre vonatkozik.
Szintén nem vonatkozik a visszavásárlás az egyedi elképzelés alapján készült és névvel ellátott termékekre.

A megadott szállítási árak csak Magyarország területén belül érvényesek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 990 Ft 1 200 Ft
Foxpost 800 Ft 800 Ft

Fesztivál kistáska alkotója: EveDesign

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: