Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Piros-fehér-kék háromszög medálos nyaklánc

Piros-fehér-kék háromszög medálos nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

A medál peyote technikával készült, piros, fehér és kék delica gyöngyöket használtam hozzá. A háromszög oldalai 4,3cm hosszúak, a nyaklánc amire tettem 44cm hosszú + 5cm lánchosszabbító, delfin-kapoccsal záródik. A medál két oldala különböző.
Igazi nyári alapdarab.

Aktuális AKCIÓK!
1. 6000Ft. feletti vásárlás esetén a postaköltséget vállalom!

2. Boltomban az akciós polcon mindig találsz néhány terméket, amit olcsóbban megvásárolhatsz.

3.Amennyiben három terméket vásárolsz egyszerre, a "választható" polcomon is nézz körül és válassz Magadnak egy negyedik, ajándék terméket.
(ezt a rendszer úgy fogja Neked mutatni, mintha vásároltad volna, de semmi gond, én tudni fogom, hogy ajándék.)

Piros-fehér-kék háromszög medálos nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: korallkata
késztermék, azonnal szállítható
anyag

jellemző

színek

termékkód
3236654

feltöltve
2018. október 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Piros-fehér-kék háromszög medálos nyaklánc szállítása

Lehetséges szállítási mód:Előre utalás után postai úton juttatom el az ékszereket a vásárlóimhoz.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Piros-fehér-kék háromszög medálos nyaklánc alkotója: korallkata

korallkata Meska interjú az alkotóval »

Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer saját tervezésű ékszereket fogok készíteni. Kezdetben csak a családom és magam örömére alkottam, de most már kicsit tudatosabban gondolkodom a választott hobbymról, mindennapos tevékenységgé nőtte ki magát. És persze imádom, nagyon sok tervem van, és nagyon jó így kiélni a kreativitásomat. Az ékszereim elkészítésekor a gyöngyök mellett ásványokat használok, ebből is előnyben részesítem a szabálytalan formákat, mert ahány ásvány, annyi formában és színben fordul elő. Lenyűgöz a természet eme szépsége, és nem utolsó sorban még egyedi rezgési energiájukkal az egészségünkre is jó hatással vannak.

A termékeim postázását csak belföldi címre vállalom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: