Olíva zöld és óarany ékszergyurmából készült ez a színátmenetes, keleties stílusú, nyomott mintás, két részből álló ékszer szett. Az eg...

kézműves termék, készítette: andreart
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: ékszergyurma, viaszolt szál, szalagvég, delfin kapocs, fülbevaló akasztó
technika: gyurma, ékszerkészítés

Mesés Kelet - ékszer szett

Mesés Kelet - ékszer szett leírása

Olíva zöld és óarany ékszergyurmából készült ez a színátmenetes, keleties stílusú, nyomott mintás, két részből álló ékszer szett.
Az egymással harmonizáló óarany és olajzöld színű nyaklánc-elemeket színben hozzáillő, olíva zöld viaszolt szálakra fűztem.
A domináns, kör alakú medál átmérője 4,5 cm. Fölé és alá óarany gyöngyöket, illetve egy saját anyagából készült fityegőt fűztem. Így lett igazán varázslatos, teljes az összhatás.
A hozzá tartozó fülbevaló szintén a nyaklánc jegyeit hordozza, jól kiegészítve azt. A kör alakú elem átmérője 1,6 cm, a fülbevaló hossza a gyönggyel, az akasztó nélkül 2,7 cm. Réz színű fülbevaló akasztót kapott.
A nyaklánc kedvelt kiegészítője lehet minden keleties stílust kedvelő nőnek.
A viaszolt szál szalagvéggel és kapoccsal záródik, a hossza a vásárló kérésének megfelelő hosszúságú lesz. Rendeléskor ezt belső üzenetben meg kellene írni nekem.

Mesés Kelet - ékszer szett jellemzői

kézműves termék, készítette: andreart

színek

termékkód
3301995

feltöltve
2018. december 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mesés Kelet - ékszer szett szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Mesés Kelet - ékszer szett alkotója: andreart

andreart

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: