Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Nagy Lilla

Nagy Lilla leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egy tavaszi szombat délelőtt a piacon vagyunk. Dius standján a bőröndbe várom, hátha valakinek megtetszem. Már jön is valaki, nézelődik. És igen! Felém nyúl!
De jó a kezedben! Ugye tetszem neked? Hazaviszel? Mit tennél belém? Szívesen vigyáznék papír vagy fém pénzedre, esetleg értékes köveidre, ékszereidre... És te használnál vagy ajándéknak vinnél?

Üdvözöllek!
Képzeld, olyan szépet álmodtam...
Te is ajándéknak vinnél?!
Várj egy kicsit, rendbe szedem magam!

Most már figyelhetsz, bemutatkozom neked!
Nagy Lilla vagyok, egyrészes fémkeretes pénztárca. Keretem 12cm széles, bőrrészem legszélesebb része 13cm, magassága 9cm, vastagsága 3,5cm. Dius zöld főrészeim közé kézi kéttűs szíjgyártó (ez nagyon erős technika ám) varrással fekete kédert varrt. Gyűrt kecskebőrből készültem. Szép textilbélésem is van, keretembe varrva és ragasztva is vagyok. Ha rám bízod, szívesen vigyázok a pénzedre, apró értékeidre.
Ugye kellek neked?! ;)

Nagy Lilla jellemzői

népművész termék, készítette: ddius
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3117667

feltöltve
2018. április 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nagy Lilla szállítása

Személyes átvételre heti 3 alkalommal a Hévízi Termelői Piacon van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft
Postán maradó, előre fizetéssel. POSTA CÍMÉT kérlek add meg. 990 Ft 990 Ft

Nagy Lilla alkotója: ddius

ddius Meska interjú az alkotóval »

Üdvözlet nálam!

Boltomban bőrműves és nemezelt termékek széles választékában kutakodhatsz. Találsz itt tolltartót, mobiltokot, bicskatartót, tarsolyt, válltáskát, övet, ékszert. Munkáim kizárólag kézműves technikával előállított népművészeti hagyományokon alapuló alkotások.
Tetszik a munkám, de még jobb lenne egy kis változtatással?
Szólj nyugodtan! Bármelyik terméket elkészítem kívánságaid szerint. Legyen szó a színéről, méretéről vagy díszítéséről.

Jó nézelődést és vásárlást nálam!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: