Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Napló szett - Levendulás

Napló szett - Levendulás leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Mintájánál fogva lehet egy lányszoba-, vagy a konyha dísze is.
Könyv mérete: 14,7 x 20,5 x 1 cm, (A/5-ös méret) kb. 100 sima lap, de kérheted vonalas vagy kockás lapokkal is, vagy 50 lappal.
Ékszeres, teás doboz belül 4 részre osztott. Mérete: 22,5 x 16,0 x 9,0 cm
Többször lakkoztam, hogy nyugodtan használhasd.
A szállítási költség csak tájékoztató jellegű, az utánvétes szállítást sajnos nem tudom vállalni.

Napló szett - Levendulás jellemzői

kézműves termék, készítette: Zsuzskaboltja
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

termékkód
3318922

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Napló szett - Levendulás szállítása

Mivel Dunakeszin lakom és dolgozom, személyes átvételre itt van lehetőség..
A megrendelésre készülő termékeim készítési ideje változó, a készen lévő termékeket, az ellenérték megérkezését követő 1-3 napon belül adom postára.

POSTAKÖLTSÉG: A posta 2018. május 16-tól árat emelt. A termékek mellett közölt árak csak tájékoztató jellegűek!!!

Termékeimet csomagolás nélkül mértem le, a postaköltség csak tájékoztató jellegű, előfordulhat, hogy feladáskor a megadottól eltérő összeget fizetek, mert a posta gramm súly alapján is számol. Ebben az esetben utólag levélben közlöm a változást és kérem a fennmaradó összeg átutalását.

DPD
Ha DPD-vel kéred a szállítást, kérem vedd figyelembe, hogy nem minden nap van lehetőségem a DPD által meghatározott időpontban a csomagot átadni a futárnak.

Utánvétellel sajnos nem tudok postázni, megértésedet köszönöm!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft
Foxpost 990 Ft 990 Ft

Napló szett - Levendulás alkotója: Zsuzskaboltja

Zsuzskaboltja Köszönöm, hogy be néztél hozzám, fel keltettem érdeklődésed. Remélem találsz kedvedre valót. Ha kérésed van, írd meg nyugodtan, hogy mit szeretnél.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: