Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

mosható betét- egészségügyi, 2db piros halálfejes

mosható betét- egészségügyi, 2db piros halálfejes leírása

késztermék, azonnal szállítható

A bolti tisztasági és egészségügyi betétekkel "gondjaid" vannak? Nekem is. Illetve csak voltak! Én találtam magamnak egy remek megoldást, amit neked is szívből ajánlok!
Használj mosható egészségügyi betétet!

A forma és méret megalkotását, saját jó fél éves termékteszt előzte meg. A második gyermekem születése után valami oknál fogva nem bírtam használni a bolti tisztasági és egészségügyi betéteket. Hajlamosabb lettem fertőzések elkapására is. Kellemetlen tüneteket tapasztaltam magamon( kiütés, viszketés,görcsök).....Ekkor találtam rá a mosható betétre. Először képeket külföldi oldalakon láttam és varrtam magamnak pár betétet. Addig a létezéséről sem tudtam....Persze rengeteg forma, méret volt tesztelve, mire megalkottam az igaziakat.

Környezetbarát megoldás is, hisz általa nem keletkezik felesleges szemét a háztartásban!
Tisztítása is egyszerű, saját mosószer receptemet szívesen megosztom veled!

Saját tapasztalatom az évek során a vérzés mennyiségének csökkenése ( harmada) és a menzesz hosszának lerövidülése ( 7-8 nap helyett most 4 nap!).

Tartalma:
2 darab kuki alaku betét
1 db közepes méretű:
Hossza 28 cm, a szárnyaknál 22 cm széles, összepatentolva 7,5 cm széles.
4 réteg bambuszfrottír nedvszívó van bennük + 1 réteg Pul nedvességzáró anyag.
1790

1 db kicsi 20 cm hosszú, szárnyaknál 19 cm széles,3 réteg bambuszfrottír nedvszívó van bennük + 1 réteg Pul nedvességzáró anyag.
1390 ft

Szett ára : 3580 ft

Mindkét fele pamutvászonból van. A varrott fele hordható, alján található a cimkém. Az anyagok avatottak, mosógépben 40-max. 60 fokon moshatóak. Szárítógépbe nem ajánlott tenni, a Pul es műanyag patent miatt.
Műanyag patenttal lehet a fehérneműre rögzíteni. Bősége állítható
Részletes kezelési leírást is adok!

Ha más, egyedi méretben szeretnél csodaszép betéteket, akkor keressetek belső üzenetben!

mosható betét- egészségügyi, 2db piros halálfejes jellemzői

kézműves termék, készítette: ritakreativ
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3315222

feltöltve
2019. január 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

mosható betét- egészségügyi, 2db piros halálfejes szállítása

100% pénzvisszafizetési garancia! A megvásárolt termékeket 3 munkanapon belül elküldöm. Ha nem tetszik amit kaptál, küldd vissza nekem 14 napon belül, és visszafizetem a termék árát. A szállítási költségeket mindig a vásárló fizeti! Egyéb kérdésekben is szívesen állok rendelkezésre, üzenetedre igyekszem 24 órán belül válaszolni.

Bővebb infó:
https://www.meska.hu/static/elallasifeltetelek

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 730 Ft 730 Ft
Személyes átvétel Sopronban és Harkán 0 Ft 0 Ft

mosható betét- egészségügyi, 2db piros halálfejes alkotója: ritakreativ

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: