Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Életfa falióra világítással

Életfa falióra világítással leírása

késztermék, azonnal szállítható

Nappal falióra, ha eljön az este és bekapcsolod a világítást, varázslatos fényekkel tölti meg a szobát.

Az életfa az életet jelképezi, az örök változás, körforgás és megújulás szimbóluma.
Összeköti a földet az éggel. Isten közelségébe törekszik.
A spirál motívum a folyamatos megújulás, az újjászületés megtestesítője.

A krémszínű számlapnak köszönhetően szinte bármely falfelületen jól mutat.

Üvegfestett, egyedi készítésű falióra.
Átmérője 30 cm.
Az óraszerkezet teljesen hangtalanul működik, része az akasztó, melynek segítségével a falra rögzíthető. 1,5 V-os ceruzaelemmel használható.

VILÁGÍTÓ ÓRA
Az óra szolid megvilágítással hangulatvilágításként, vagy "szörnyűző", elalvást segítő fényforrásként is működik.
Világítás: az óralap hátulról van megvilágítva, a fényforrás 20 égős, fehér LED fényfüzér. Teljesen biztonságos, nincsen kilógó kábel, az óralap hátuljára rögzített az átlátszó PVC elemtartó ki-bekapcsoló funkcióval. 3 db 1,5 V-os elemmel működik, ezt ajándékba adjuk hozzá. A LED fényforrásokra a hosszú élettartam és nagyon alacsony fogyasztás jellemző.

FELIRAT
Névre szólóvá, személyre szólóvá varázsolható az óra a gyökerei közé rejtett névvel, nevekkel, esetleg dátummal.
Készült már gyökerekkel kiírt monogramos változatban is.
Kérésre szívesen elkészítem, kérem, hogy erről belső üzenetben egyeztessünk.

Jó szívvel ajánlom nászajándékba, házavatóra és bármely neves, emlékezetes alkalomra.

Életfa falióra világítással jellemzői

kézműves termék, készítette: cecameca
késztermék, azonnal szállítható

ajándék nekik

termékkód
3318846

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Életfa falióra világítással szállítása

FUTÁRSZOLGÁLAT ELŐRE FIZETÉSSEL: házhoz szállítás, értékbiztosított küldemény, a feladást követően 1-2 munkanapos szállítási idő.
POSTÁN ÁTVEHETŐ CSOMAG ELŐRE FIZETÉSSEL: nincsen házhoz szállítás, az általad megjelölt Postahivatal címén veheted majd át a küldeményed, a feladást követően 2-3 munkanapos szállítási idő.
AJÁNLOTT / ELSŐBBSÉGI AJÁNLOTT: apró tárgyak esetében levélküldeményként, légpárnás tasakban postázunk. Kézbesítési idő a feladást követően: ajánlott: 3-5 munkanap, elsőbbségi+ajánlott: 1-3 munkanap.
SZEMÉLYES ÁTVÉTEL: a vásárló, személyesen keres fel minket Kaposváron, előre egyeztetett időpontban.
Az összeg beérkezést követően, minden termék gondosan csomagolva kerül postázásra.
A csomagok szállítását az MPL végzi, a kiszállításról sms-ben és e-mail-ben küldenek tájékoztatást.

Garancia I.: ha csalódást okoz a megvásárolt termék, 14 napon belül visszatérítjük az árát.

Garancia II.: nagyon-nagyon ritka esetben előfordul, hogy szállítás közben sérül a termék (kb. 200-ból 1 alkalommal). Ha ilyen előfordul, minden esetben megtérítésre kerül a kár a Vásárlónak.

Garancia III.: a faliórák óraszerkezetére és a lámpákat megvilágító szerkezetekre egy év cseregaranciát vállalunk.

Garancia IV.: termékeink egyedi tervezésűek, limitált példányszámban készülnek, kizárólag tőlünk vásárolhatók meg.

A vásárlónak a termék kézhezvételétől számítva 14 napon belül van joga elállni a vásárlástól.
A sértetlen állapotban visszaküldött termék visszaérkezése után a vételár visszatérítésre kerül.
A termék visszajuttatásának költsége a vásárlót terheli.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Házhoz szállítás előre fizetéssel 1 650 Ft 2 000 Ft
Postán átvehető csomag előre fizetéssel 1 400 Ft 1 800 Ft

Életfa falióra világítással alkotója: cecameca

cecameca Meska interjú az alkotóval »

Üdvözöllek, Kedves Látogató!
Domján Judit vagyok, természetgyógyász és üvegfestő.
2002-ben szerettem bele az üvegfestés technikájába és éreztem, egy életre szóló kincsre leltem.
Párommal egyedi, üvegfestett tárgyakat készítünk. Minden egyes termékünk jó érzéssel, szeretettel, az örömteli alkotás harmóniájában készül.
Együtt alkotunk, egymást tökéletesen kiegészítve: Ő vágja, csiszolja az üveget, készíti a kereteket, az övé minden fajta technikai megoldás, ezek után nekem már csak az üveget kell egy kis festékkel elvarázsolnom:)
Érzéseink, energiáink megtöltik az általunk készített tárgyakat, képeket és tovább sugározzák azt környezetükbe.
Hiszem, hogy mikor megalkotunk valamit, lelkük egy részét tesszük bele. Kifejezzük azokat a mélyen rejlő érzéseket, energiákat, amiket nehéz lenne szavakkal megformálni.
Képeinkben, tárgyainkban lelkünk egy-egy darabkáját fejezzük ki és mutatjuk meg. Mikor valaki rácsodálkozik ezekre a szimbólumokra, saját magát fedezi fel bennük. Azt, ami őt is megérintette, ami saját magát visszatükrözte. A vágyait, az álmait, az emlékeit.

A fantázia szab határt a lehetőségeknek. Mindig létezik, amit még nem álmodtunk meg. Mi minden nap álmodunk:) Szívesen váltjuk valóra a Te álmaidat is!:)

Galériáinkat hétről-hétre frissítem új alkotásainkkal, így érdemes rendszeresen ellátogatni erre a helyre.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: