Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Reggae I. – kapszula fülbevaló

ApjaLanya szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2018. 08. 20-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Reggae I. – kapszula fülbevaló leírása

késztermék, azonnal szállítható

A fülbevalót kávékapszulából, kerámia gyöngyből és hímző cérnából készítettem, majd tettem rá fülbevaló akasztót. A kapszulákat teljesen kilapítottam, félbehajtottam, kilyukasztottam, ragasztottam, varrtam, elláttam kerámia gyönggyel, végül ezüst színű fülbevaló akasztót tettem rá. Mindkét oldala ugyanolyan sárga-zöld kapszula.

Méretei: a kapszula átmérője kb. 3,7 cm, a fülbevaló hossza akasztóval együtt kb. 6,7 cm.

A fülbevaló tartozéka továbbá a rögzítéséhez szükséges egy pár szilikon gyűrű is.

Személyes átvételre az V. és VII. kerületekben van lehetőség.

Reggae I. – kapszula fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: ApjaLanya
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

ajándék nekik

termékkód
3125411

feltöltve
2018. május 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Reggae I. – kapszula fülbevaló szállítása

A termék kézbesítésének/átvételének lehetséges módjai:
- személyes átvétel
- postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
- postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
A postai feladási díjak a mindenkori postai feladási díjak szerint fizetendőek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 415 Ft 455 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 505 Ft

Reggae I. – kapszula fülbevaló alkotója: ApjaLanya

Kedves Látogató!

Magamról néhány szóban:

Örömömet lelem a kétkezi munkában, az alkotásban, kézművességben. Mindig "megtalált" magának a kézművesség, barkácsolás, változó formában és intenzitással. Legyen az gyöngyfűzés, üvegfestés, ékszerkészítés, színezés, égetés, lakkozás, mázolás.... amikor foglalkoztat valamely technika, módszer, szüntelen gyakorlom, míg belülről hajt valami, hogy csináljam. A világ pedig folyton szolgáltat ihletet, ott rejlik egy szép formájú kavicsban, amire jól esik ránézni, a madarak szárnyának színében, vagy akár egy hétköznapi csomagolópapíron is.

Jelenleg a kávé kapszulából készíthető ékszerek, főként fülbevalók kötik le a figyelmemet. A fém kapszula szilárd, de egy bizonyos mértékig formálható anyag, hajlítható, lapítható és sok színben elérhető. Szívesen kombinálom más anyagokkal, technikákkal, mert sok lehetőséget rejt magában.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: