Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Hátizsák,hátitáska beige-piros mintás

Hátizsák,hátitáska beige-piros mintás leírása

késztermék, azonnal szállítható

Vízálló anyagból és bútorvászonból készült bélelt hátizsák.Merevítő közbéléssel és vliessel a jó tartásért..A fedélrész mágneszárral és karabinerrel is zárható.A bélésen egy zseb található.
Méretei:magassága 35 cm, szélessége 27 cm a talpán 11 cm széles .Állítható vállpánt.

Hátizsák,hátitáska beige-piros mintás jellemzői

kézműves termék, készítette: Teafa
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3318675

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hátizsák,hátitáska beige-piros mintás szállítása

Amit ajánlott levélként súly alapján tudok feladni 2,4 cm -nél nem vastagabb neszesszer,telefontok egyéb apróság .Az ennél nagyobb küldeményeket GLS futárral küldöm2kg-ig 1250 ft.Kérheted postai csomagként is 1500 ft.
A termékekre garanciát vállalok!Ha bármi okból nem vagy megelégedve a vásárolt termékkel jelezd a kézhezvételtől számított 8 napon belül és visszatérítem az árát.A visszaküldés költsége a vásárlót terheli!A visszafizetés csak a hibátlan rendszeresen nem használt termék esetén lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

Hátizsák,hátitáska beige-piros mintás alkotója: Teafa

Teafa Üdvözöllek látogató!

Szakképzett varrónő vagyok szeretek varrni a magam és remélem mások örömére is.Kerülj beljebb, nézz körül nálam .Bármi kérdésed,kérésed van írj nekem.

Legyen szép a napod!
Anikó

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: