A grillezésekhez, kerti partikhoz kiválóan használható és egyben a kert éke lehet. Alatta akár 12 személy is kényelmesen étkezhet. Az ...

kézműves termék, készítette: tothalex
rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: fenyő, önmetsző csavarok, horonytipli, festék, alapozó, kanadai zsindely, hajópadló
technika: famegmunkálás, festészet

hatszögletű szaletli a kertbe

hatszögletű szaletli a kertbe leírása

A grillezésekhez, kerti partikhoz kiválóan használható és egyben a kert éke lehet. Alatta akár 12 személy is kényelmesen étkezhet. Az eső sem zavarja meg a bulit a tető túllógása miatt. Finn fenyőből készül, férgek és gombák elleni szerrel alapozva, mahagónival festve a fotókon látható színben. Kérésre a tető zsindelyanyagának színe és a festés is lehet más színű. A 12 személyes padozat és az asztal tartozéka az ajánlatnak. elkészülési idő, a megrendeléstől számított 3 hét /max 4 hét/
(méreteitől eltérhetek 44000Ft/m2)
A fotókon látható termék ára: 600000 ft

hatszögletű szaletli a kertbe jellemzői

kézműves termék, készítette: tothalex

színek

termékkód
3644961

feltöltve
2020. február 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

hatszögletű szaletli a kertbe szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

hatszögletű szaletli a kertbe alkotója: tothalex

tothalex
Szerelmem a fával 25 éve kezdődött és a mai napig lángol, ez egy izgalmas új területnek számított, melyben ki tudtam élni kreativitásomat. . Eleinte ?csak? egy emeletes faházat építettem, a család hétvégi házaként, a későbbiekben használati és dísztárgyak készítésében is leltem örömömet. A barátok, ismerősök, szomszédok, látva a munkáimat, kértek fel, hogy készítsek nekik is egy fedett kerti étkezőt, ülőgarnitúrát, esővédőt stb. Az utolsó 10 évben már a két szakmát ötvöztem, mely a referencia fotókból jól kivehető. Számomra fantasztikus érzés, hogy pl. a képen látható garnitúrának minden fázisa a saját kezem munkáját jelzi, a fa leszabásától, a gyalulás, összeállítás és festésen keresztül a kárpitozásig, egy új, izgalmas terméket kapva, ez így örömmel teli, szerethető dolog.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: