Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Babaszoba, gyerekszoba dekoráció, fali kép, téli fa - A4 illusztráció

Babaszoba, gyerekszoba dekoráció, fali kép, téli fa - A4 illusztráció leírása

késztermék, azonnal szállítható

Babaszobába, gyerekszobába, óvodákba ideális dekoráció, fali kép. Az évszakos sorozat saját rajzból készült digitális nyomdai nyomat. Kézi rajz és régi nyomataim digitálisan összedolgozva.

Az évszak sorozatot a természet ihlette. Körforgás egy almafával, virágzástól gyümölcshullásig.

A grafikát több méretben is meg tudod venni a boltban.
Jellemzői:
- A4 méret: 210 mm x 297 mm
- magas minőségű, digitális print
- fehér, 250 g/m2 újrahasznosított papír
- keret nem tartozik hozzá
- a keretezéshez 4 mm fehér részt hagyok szabadon a lap szélén

A színek kissé eltérőek lehetnek a készterméken a monitorhoz képest!

Minden jog fenntartva ? Cornides Ágnes

Babaszoba, gyerekszoba dekoráció, fali kép, téli fa - A4 illusztráció jellemzői

képzőművész termék, készítette: agnescor
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
2507102

feltöltve
2018. május 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Babaszoba, gyerekszoba dekoráció, fali kép, téli fa - A4 illusztráció szállítása

Személyes átvétel Badacsony környékén.
Csak ajánlottan adok fel csomagot, levelet, mert minden ötödik küldeményem eltűnt a postán.
A képeket karton mellett, bopp tasakban, légpárnás borítékban, a könyveket légpárnás borítékban küldöm.
Bátran válaszd a dpd futáros szállítási módot is, mert megbízhatóbb és gyorsabb, mint a posta :) (Ez elsősorban a könyveknél éri meg.)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 525 Ft 565 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 665 Ft

Babaszoba, gyerekszoba dekoráció, fali kép, téli fa - A4 illusztráció alkotója: agnescor

agnescor Gyerekkorom óta rajzolok mindennel és mindenre, ami a kezem ügyébe akadt. Közben elvégeztem pár iskolát, festettem, szitáztam, filmeztem, fotóztam. Dolgoztam rendezőasszisztensként, grafikusként. Aztán szültem három kislányt, és a velük együtt rajzolt, nyomtatott és festett dolgokból este titokban könyvet, képet, textilt terveztem, rajzoltam. Mostanában ők, a meséink, a környezetünk, a napjaink leghétköznapibb dolgai inspirálnak.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: