Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Tengerkék fa-műgyanta nyaklánc

Tengerkék fa-műgyanta nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Saját készítésű medál, fa és műgyanta házasságából. Törekszem a természet szépségének visszaadására, ezért is szeretem a műgyantával való munkát.
A medál műgyanta részébe most nem rejtettem semmit, ehelyett tengert idéző kékre színeztem, amit ezüstözött alpakka lánc tart.
A medál: 5,3 cm
A lánc teljes hossza (állítható): 32 cm

Tengerkék fa-műgyanta nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: bagyonreni
késztermék, azonnal szállítható
anyag

színek

termékkód
3039223

feltöltve
2018. május 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tengerkék fa-műgyanta nyaklánc szállítása

Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, munkanapokon 8 és 16 óra között a Kucorgó tértől 5 percre, a 17.kerületben, illetve kizárólag előre egyeztetett napokon, a Deák Ferenc téren.

Utánvéttel nem küldöm a megvásárolt ékszereket. Kérlek, vedd figyelembe, hogy a vásárolt terméket a kifizetést követő (nem készleten levő ékszert a megrendelés elkészülése után) legkésőbb két nap múlva postázom. Ha ennél gyorsabban szeretnéd megkapni a csomagot, mindenképp jelezd ezt felém!
A megvásárolt ékszert csak minőségi kifogás (szállítás során keletkezett sérülés) esetén veszem vissza.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 650 Ft 1 560 Ft

Tengerkék fa-műgyanta nyaklánc alkotója: bagyonreni

bagyonreni Üdvözöllek a boltomban!

Egyedi tervezésű ékszereket készítek fából és parafából. Jelenleg.

Igazság szerint kézművesnek tanultam, és ezen belül textiltervezőnek mentem tovább. Hihetetlen lendülettel és hatalmas elvárásokkal vettettem magam bele a fősulis életbe.
Sajnos viszont a diploma után elfogyott a lendület és a lelkesedés is, ezért körülbelül 4 évig félretettem ezt az egész történetet.
Nem is olyan régen a párom ültette a fülembe a bogarat, hogy alkossak. Igazából bármit, csak csináljam, mert ez az én világom. Így most esténként a szárnyaimat próbálgatom.
Ennek eredményeit láthatjátok a boltomban.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: