Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Fotóstáska (nagy méretű)

Fotóstáska (nagy méretű) leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~180 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

Kérlek, a "KOSÁRBA" gomb megnyomása előtt mindenképpen egyeztessünk levélben, hogy az általad kigondolt táskát valóban el tudom-e úgy készíteni, ahogy megálmodtad! KÖSZÖNÖM!

A táskát több hónapos határidővel tudom csak elvállalni, tehát ha most rendelnél, azt csak 2017-ben tudom elkészíteni.

Ha bármilyen kérdés merülne fel a táskával kapcsolatban, nagyon szívesen válaszolok! :) Keressetek bátran! :)

Ez a fotóstáska egyedi igények szerint készült, tehát ugyanilyet NEM, csak hasonlót tudok készíteni, ugyanis nálam minden táska teljesen egyedi, szóval mindenből csak egy darab készül.

A képeken látható táska leírása:

A táska belső (PAKOLHATÓ) méretei: 40X20X27cm
A táska 3 nagyobb részből áll, melyek tépőzárral rögzíthetőek egymáshoz, így a táska szétszedhető.
Az első rész a külső borítás, ami fekete vastag vízálló cordura anyagból készült, táskamerevítővel és 1 cm-es flízzel, valamint műszálas textillel bélelve. A különböző rétegek színes dísztűzésekkel, és steppeléssel lettek egymáshoz rögzítve.
A másik rész a belső, ami szintén vízálló anyagokból lett összeállítva. Ez a belső rész is teljesen szétszedhető. A belső rész fala 2 cm vastag merevebb szivacsos bélést kapott, valamint körben tépőzárakat, amik könnyen rögzítik a kisebb térelválasztó részeket. Ezekből 4 db van, amik 1 cm-es vastagságú merev szivacsból készültek, és bármilyen formában elhelyezhetőek a táskában.
A harmadik rész pedig a táska teteje, ami tépőzárral rögzíthető a táska belseje és külseje közzé. A tető szintén 2 cm-es bélelést kapott, valamint kívül és belül is vízálló anyagból készült.
A táska Elején egy rávarrt zseb található, amin belül még két cipzáras, és több kisebb kártyatartó zsebecske is található. Az egyik cipzár kocsira egy virág alakú kulcstartókarika került, rojttal, ami levehető, és akár más táskára vagy kulcsra áttehető. Horgolt csipkével díszítettem.
A táska hátuljára egy bevarrt cipzáras zseb készült, ami pöttyös textillel lett díszítve. A cipzár érdekessége, hogy két különböző színű cipzár kombinációjából készült, szintén különböző színű cipzár-kocsikkal.
A táska két oldalára pedig egy-egy rávarrt cipzáras steppelt zseb került, ami színes dísztűzésekkel és pöttyös textillel díszítettem, és itt szintén két különböző színű cipzár lett összekombinálva.
A táska teteje szintén gazdagon díszített. Egy erős műanyag csattal, valamint körben 3 mágneszárral záródik.
A táska pántja 5 cm-es hevederpántból készült, állítható hosszúságú és készült rá egy szivacsos rész, hogy kényelmesebb legyen.
A táska belsejébe 4 db kis elválasztó rész, és középre keresztben egy nagyobb elválasztó került. Kettő fedeles, és tépőzárral lehet rögzíteni a táska belsejébe. A másik kettő pedig úgy lett kialakítva, hogy szivacs-szelvényekből áll, így bárhogy be lehet illeszteni, bármilyen formában. Minden darab kivehető.
A táska alja egy erős hevederpántos megerősítést kapott

Fotóstáska (nagy méretű) jellemzői

kézműves termék, készítette: mjudy
rendelésre készül, elkészítési idő: ~180 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

termékkód
2610082

feltöltve
2018. május 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fotóstáska (nagy méretű) szállítása

Személyes átvételre Budakalászon van lehetőség. Táskáimat futárszolgálattal, vagy postai küldeményként adom fel, kérés szerint. Postán csak csomagként 1 vagy 2 munkanapos szállítással adom fel a táskákat, tapasztalataim szerint így biztonságosabb. Tehát ajánlott levélként nem postázok. A postaköltség ára a termék súlyától függően, a mindenkori postai díjszabás alapján kerül kiszámításra. Több termék egyidejű vásárlására is ez érvényes. Az alábbi táblázatban megjelenített árak tehát csak tájékoztató jellegűek!

Fizetésre PAYPAL számlán keresztül is van lehetőség!

Ha a megvásárolt termék kézhezvétel után mégsem felel meg, természetesen két héten belül visszaküldhető,és én visszautalom az árát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Fotóstáska (nagy méretű) alkotója: mjudy

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: