A virágok nyelvén - egyedi, kézműves interaktív scrapbook élettörténeti- és születésnapi fotóalbum,fényképalbum, vintage

A scrapbook albumokat azért szeretik a vásárlóim, mert amellett, hogy nagyon sok fotót ragaszthatnak bele, a fotók mellé jegyzetelhetne...

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: falemez, karton, scrap papír, selyem, műanyag, csipke, fém, mágnes
technika: papírművészet

A virágok nyelvén - egyedi, kézműves interaktív scrapbook élettörténeti- és születésnapi fotóalbum,fényképalbum, vintage

A virágok nyelvén - egyedi, kézműves interaktív scrapbook élettörténeti- és születésnapi fotóalbum,fényképalbum, vintage leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A scrapbook albumokat azért szeretik a vásárlóim, mert amellett, hogy nagyon sok fotót ragaszthatnak bele, a fotók mellé jegyzetelhetnek is. Ráadásul mindezt az általuk kedvelt környezetben. Arról se felejtkezzünk el, hogy ezek a típusú albumok nem vásárolhatók meg a boltokban, teljes mértékben személyre szabhatók és igazi kalandtúrák, hiszen az album tulajdonosa maga tervezheti meg a fotók elhelyezését, méretét, formáját stb.

Egy kedves vásárlóm kérésére készítettem, teljes mértékben személyre szabva ezt a gyönyörű, 18 interaktív oldallal ellátott élettörténeti- és születésnapi scrapbook albumot, melyben a születésnapos életének legfőbb állomásai kaptak helyet: a születés, az esküvő, a gyerekek, az unokák és természetesen az egész család. A környezet pedig egy virágos kert, benne a szivárvány ezer színével, a természet csodáival. Az évszámokat mixed media technikával helyeztem el az albumban, és néhány idézet is helyet kapott.

Scrapbook albumainkat vásárlóink kérései alapján, teljes mértékben személyre szabjuk. Álmodd meg, írd le nekünk és mi elkészítjük. Egészítsd ki elképzeléseidet a mi kreatívitásunkkal.

Egyéb scrapbook albumainkat az alábbi linken tekintheted meg:

https://www.meska.hu/Shop/index/16582/37881

Az album mérete:

22 cm x 22 cm

A virágok nyelvén - egyedi, kézműves interaktív scrapbook élettörténeti- és születésnapi fotóalbum,fényképalbum, vintage jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts

technika

színek

termékkód
3335573

feltöltve
2019. február 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

A virágok nyelvén - egyedi, kézműves interaktív scrapbook élettörténeti- és születésnapi fotóalbum,fényképalbum, vintage szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 000 Ft

A virágok nyelvén - egyedi, kézműves interaktív scrapbook élettörténeti- és születésnapi fotóalbum,fényképalbum, vintage alkotója: Jbgifts

Jbgifts
Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek. Minden terméket az elejétől a végéig magam készítek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: