Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

ADVENTI NAPTÁR

ADVENTI NAPTÁR leírása

késztermék, azonnal szállítható

Adventi naptár 24 db 9 cm magas mikulás kis csizma,minden napra valami kis apróság belefér. Egy vitrázs pálcára fellehet akasztani.
Pamut vászon és keresztszemes anyagból kézzel hímezve készült.
A vitrázs pálca csak a kép része .
A posta költség tájékoztató jellegű!

ADVENTI NAPTÁR jellemzői

kézműves termék, készítette: Icu67
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
2612078

feltöltve
2018. május 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

ADVENTI NAPTÁR szállítása

Termékeimet átveheted postán vagy személyesen megbeszélés után.
Termékeimet mindig jó minőségű alap anyagból készítem ,reklamáció esetén keres újra .Köszönöm bizalmadat.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 460 Ft 540 Ft

ADVENTI NAPTÁR alkotója: Icu67

Szeretettel köszöntelek!
Lukács Ágostonné Icu vagyok.
A varrás az életem egyik fontos része mivel a foglalkozásom és a hobbim is az.Jó néhány éve ismerkedtem meg a foltvarrással és ebből ki indulva ki alakult egy termék kör amivel elkezdtem eleinte hobbi szinten saját és barátaim részére készíteni dolgokat.Nagyon szeretem a jó minőségű,szép mintájú anyagokat.Minden termékemet szívvel lélekkel készítek ,minőségi munkára törekszem,hogy a kezemből kikerült dolgoknak aki kapja az is ugyan úgy örüljön mint én amikor készítem.
Tájékoztatlak hogy a megadott posta költség tájékoztató jellegű a mindenkori díj szabáshoz igazodik.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: