Öröknaptár - Tengerszem Mandala LIMITÁLT! (kocka naptár, fakocka, örök naptár, fotózás, születésnap, hónap számláló )

==> 10.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén a SZÁLLÍTÁS INGYENES. ==> 15.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén pedig ...

kézműves termék, készítette: szinharmonia
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: akrilfesték, lakk, fapác, fa öröknaptár, bútorviasz
technika: festett tárgyak, festészet

Öröknaptár - Tengerszem Mandala LIMITÁLT! (kocka naptár, fakocka, örök naptár, fotózás, születésnap, hónap számláló )

Öröknaptár - Tengerszem Mandala LIMITÁLT! (kocka naptár, fakocka, örök naptár, fotózás, születésnap, hónap számláló ) leírása

==> 10.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén a SZÁLLÍTÁS INGYENES.

==> 15.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén pedig A J Á N D É K KALLIGRAFIKUS KÉPTARTÓ TÁBLA és INGYENES SZÁLLÍTÁS (lsd. utolsó kép).

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

°°Tengerszem Mandala KOLLEKCIÓM darabja°°

A "mandala" szó a szanszkrit nyelvből ered és szent vagy mágikus kört jelent. A mandala szimbolizálja a Teremtőt, mint középpontot, mint minden Alfáját és Omegáját, amint koncentrikusan kibomlik belőle minden létező, létesülés, világ és teremtmény.

Visszafogott stílus, természetes harmónia, fába zárt szeretet...

JÁTÉKOS, DEKORATÍV és ÖRÖK darab az év minden napjára a nagy méretű kocka naptáram! :)

Csak forgasd a hasábokat, cserélgesd a számokat és kiadja az aznapi helyes kombinációt! Ilyen egyszerű az egész! ;)

A számokat tartalmazó fa kockákat nagy méretűk miatt (5x5x5cm) ezen kívül fotózásokon is fel tudod használni pl. szülinapi képeknél, vagy épp a babucik hónapszámlálásánál!

~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~

A fából készült öröknaptárat akrilfestékkel, fapáccal, kézzel festett mandalával és más egyéb eszközökkel tettem harmonikus hangulatúvá. Az öröknaptár fából készült, ezáltal időtálló és a lakkozása/viaszolása sem sárgul be rajta. A hónapok nevei angol nyelven vannak írva, de nagyon könnyen felismerhetőek.

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

M É R E T E I:

° a tartó
hossza x szélessége x magassága
12,5 cm x 6 cm x 19 cm

° a kockák (napok/számok)
5 cm x 5 cm x 5 cm

° a hasábok (hónapok angolul/betűk)
10 cm x 1,5 cm x 1,5 cm

Az öröknaptár szett 1db tartót, 2 db számos kockát és 3 db hónapnevekkel ellátott fa hasábot tartalmaz.

A mandala és a kollekció SZÍNEINEK JELENTÉSE:
- Kék: elégedettség, harmónia, tisztaság, biztonság, nyugalom, végtelenség
- Fehér: megkönnyebbülés, tökéletesedés, együttérzés, nyugalom
- Türkiz: a kék nyugalmasságát és a zöld harmóniáját foglalja magában
- Barna: földközelség, stabilitás; a föld színe, ebből adódik az anyaság, gondoskodás
- Szürke: lelki gyógyulás, hűsét, szelídség, szeretet

Több rétegben lakkoztam mattfényű, szagtalan, vízbázisú (ember és környezetbarát) lakkal, így nedves ruhával - áztatás és dörzsölés nélkül - tisztítható. Száraz helyen tárod és óvd a sugárzó hőtől! A mandalás öröknaptár a műhelyemben készült, mely állatszőr és dohányfüst mentes kis kuckó :)

Az ár a mandalás öröknaptárra vonatkozik. A fotón szereplő többi tárgy csak dekoráció.

*Az összeg szállítási díj nélkül értendő, kizárólag a termékek összértékére vonatkozik. Ebben az esetben a Barionos (bankkártyás) fizetésnél visszajuttatom a szállítási díjat (mivel azt a rendszer automatikusan belekalkulálja).

Öröknaptár - Tengerszem Mandala LIMITÁLT! (kocka naptár, fakocka, örök naptár, fotózás, születésnap, hónap számláló ) jellemzői

kézműves termék, készítette: szinharmonia

termékkód
3342776

feltöltve
2019. február 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Öröknaptár - Tengerszem Mandala LIMITÁLT! (kocka naptár, fakocka, örök naptár, fotózás, születésnap, hónap számláló ) szállítása

Minden tárgy egyedi darab, ezért két teljesen egyformát nem tudok készíteni, de igyekszem a képeken szereplő termékekhez nagyon hasonlót alkotni.

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL:

Személyes átvételre BUDAPESTEN van lehetőség bármely metrómegállóban elsősorban du. munka utáni időszakban.
Én a 3-as metró Ecseri úti megállójánál lakom (X. kerület, Üllői köz), itt hétfőn és pénteken szinte bármikor át tudod venni a rendelésedet előre egyeztetett időpontban.

POSTAKÖLTSÉG:

==> 10.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén a SZÁLLÍTÁS INGYENES.

==> 15.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén pedig A J Á N D É K KALLIGRAFIKUS KÉPTARTÓ TÁBLA és INGYENES SZÁLLÍTÁS.

(érv.: 2019. 02. 15-től visszavonásig)
*Az összeg szállítási díj nélkül értendő, kizárólag a termékek összértékére vonatkozik. Ebben az esetben a Barionos (bankkártyás) fizetésnél visszajuttatom a szállítási díjat (mivel azt a rendszer automatikusan belekalkulálja).

Csomagautomatába csak bizonyos méretű csomagok férnek, így ezt a szállítási módot nem tudom minden termékemnél garantálni!

Termékeimet csomagolás nélkül mértem le. A postaköltség csak tájékoztató jellegű, a küldés igényétől függően alakulhat.
TÖBB TERMÉK vásárlása esetén a postaköltség tájékoztató jellegű. Ha vásárlás előtt levélben érdeklődsz, kiszámolom a pontos díjat.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
MPL futárszolg. Csomagautomatához 20 kg-ig előre fizetéssel 890 Ft 890 Ft
MPL futárszolg. PostaPontra 2 kg-ig előre fizetéssel 1 090 Ft 1 090 Ft
MPL futárszolg. Házhoz 2kg-ig előre fizetéssel 1 310 Ft 1 310 Ft

Öröknaptár - Tengerszem Mandala LIMITÁLT! (kocka naptár, fakocka, örök naptár, fotózás, születésnap, hónap számláló ) alkotója: szinharmonia

szinharmonia Meska interjú az alkotóval »

Kedves Látogatóm!

Cserháti Bianka vagyok, 27 éves és közel 12 éve készítek egyedi termékeket. Ezen idő alatt kipróbáltam már az üvegfestést, a gyertyaöntést, a pirográfiát, az üvegmatrica-technikát, a mozaikozást és a gravírozást. De szívszerelmem a decoupage-technika*. Az utóbbi időben találtam rá a vintage és a shabby stílus visszafogott, kecses és nőies világára. Nagyon romantikus alkat vagyok és ezek azok a stílusok, melyekben igazán meg tudom festeni azokat az érzéseket és hangulatokat, melyek bennem élnek. Nagyon szeretek fával dolgozni, de szívesen használom az üveget, kerámiát és a fémet is.

Termékeim színesek és vidámak, hogy mindenkiből a jókedvet csalják elő!

Örömmel, szeretettel és gondos odafigyeléssel készítem el egyedi alkotásaimat.

Remélem, egy-két termékem elnyeri szíved tetszését és vásárlóim között üdvözölhetlek!

Köszönöm, hogy elolvastál!

Mosollyal:
Cserháti Bianka (Szinharmonia)

*A decoupage (dekupázs vagy szalvéta-technika) egy olyan kreatív technika, melynek segítségével tetszőleges felületet díszíthetünk színes mintákkal, szalvétából, különféle papírokból kivágott motívumokkal stb.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek