Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

" Flóra" strasszos menyasszonyi fejdísz szett

" Flóra" strasszos menyasszonyi fejdísz szett leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Szatén illetve több textúráju csipke felhasználásával készült. Kérhető bármilyen színben vagy kombinált színekben is akár.
Kérhetsz 1 darabot is vagy akár többet is, az ár ettől függően változik.
A virágok közepébe kérhetsz gyönygyöt, strasszos brosst vagy gyöngyös- strasszos brosst is, az éppen készletenlévők közül választhatsz, vagy esetleges utánrendeléskor, figyelembe kell venned azt, hogy az elkészítése jóval több időt vehet igénybe.
Méretei: kérés alapján készítem, megadott méretekben, a képen látható virágok k.b. 10, 8, 6 és 5 cm átmérőjüek, csipke levelek nélkül. Az ár ettől függően is változhat.
A virágok hátuljára , aligátor hajcsatokat erősítettem fel, ezzel fixen beágyazhatóak az alkalmi frizurába, de kérésre kombinált aligátor- bross csatot is tudok adni, ezzel hajba is és akár ruhára is illesztheted, ezzel jobban ki tudod használni a szettet.

" Flóra" strasszos menyasszonyi fejdísz szett jellemzői

kézműves termék, készítette: Limoncsello
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

színek

ajándék nekik

termékkód
2889036

feltöltve
2018. május 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

" Flóra" strasszos menyasszonyi fejdísz szett szállítása

Kedves vásárló! Az itt megrendelt termékekkel kapcsolatban bármilyen kérdésre nagyon szívesen válaszolok a lehető legrövidebb időn belül, vagy bármilyen külön kívánságod lenne a termékkel kapcsolatban ( gondolok itt arra hogy egy nagyon hasonlót szeretnél de szeretnél kicsi változtatásokat rajta) amennyiben ez lehetséges igyekszem teljesíteni azokat.
A termék személyes átvétele Győrben lehetséges, ez semmilyen szállítási költséggel nem jár. Amennyiben postai úton lehet csak átvenni, én gondoskodom a sérülés mentes csomagolásról, ami éppen a termékek megóvása érdekében, csak és kizárólag dobozban történhet, buborékos boríték nem jöhet szóba, ezért a postai költségbe már ezt is belefoglaltam. Ragaszkodom az ajánlott küldeményként való postázáshoz, az utólagos félreértések elkerülése végett. Amennyiben a küldemény postai költsége több lenne a kiírtnál, a különbözetet én állom.
Köszönöm a bizalmad!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 530 Ft 1 690 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 690 Ft 1 690 Ft

" Flóra" strasszos menyasszonyi fejdísz szett alkotója: Limoncsello

Limoncsello Szeretettel köszöntelek boltocskámban!

Hálával tartozom a Jó Istennek, amiért a munkám egyben életem egyik értelme és szerelme is egyaránt.Szívvel-lélekkel készítem alkotásaimat,remélvén hogy elnyerik tetszésedet,mivel ezeket Neked készítem,hogy szebbé és vidámabbá tegyék mindennapjaidat,én pedig élvezem ahogyan az alkotó energia kezeim közt kézzelfogható csodákban nyilvánul meg.Számtalan technikát használok,éppen az elképzelésemnek legjobban megfelelőt. Szeretem a finom-elegáns vonalakat,leginkább a természetből merítek ihletet,de ezt Te is könnyedén észreveheted a virágoktól roskadozó polcaimon :)
Kellemes nézelődést, válogatást, vásárlást!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: