Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Türkizzöld szitakötős nyaklánc

Türkizzöld szitakötős nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ezüst türkiz szitakötős nyaklánc, kinyitható medállal. Az üveglencse 25 mm-es nagyságú. Kollekcióban is rendelhető.

Türkizzöld szitakötős nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: EszterAntal
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3259843

feltöltve
2018. október 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Türkizzöld szitakötős nyaklánc szállítása

Vásárláskor, az összeg megérkezését követően, igyekszem minél előbb, lehetőleg egy két munkanapon belül postára adni a termékeket, elsőbbségi levélként, vagy csomagként, tehát a postára adástól számított 2-3 napon belül megérkezik. :)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 350 Ft 350 Ft

Türkizzöld szitakötős nyaklánc alkotója: EszterAntal

EszterAntal Egyedi chaboson üveg ékszereket tervezek és készítek 2011 óta. Kezdetben csak saját használatra készítettem, de másoknak is nagyon megtetszettek, így kezdtem el komolyabban foglalkozni az elkészítésükkel. Rengeteg gyakorlással kitapasztaltam hogy milyen papírokkal, festékekkel és ragasztókkal lehet a legszebben elkészíteni őket, hogy buborékmentesek legyenek, szép legyen a színük, később se mosódjanak el, illetve vízállóak legyenek. Mivel hozzám nagyon közel áll a népi kultúra, ezért számos ékszeremen láthatóak népi motívumok, de igyekszem minél többféle stílusú ékszert készíteni. Egyedi kérésre is szívesen vállalkozok. Nagyon szeretek ezzel foglalkozni, és törekszem arra hogy minden egyes alkalommal igényes tökéletes munkát adjak ki a kezemből.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: