Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Eü kiskönyv borító textilből

Eü kiskönyv borító textilből leírása

késztermék, azonnal szállítható

Csodaszép textil borítót varrtam Babák Egészségügyi kiskönyvére, hogy megvédjük a gyűrődéstől és koszolódástól.
Anyaga designer pamut illetve pamutvászon, enyhén bélelt.
Mérete kb 13x18 cm becsukott állapotban.
Patenttal záródik. A patent ÖKO-TEX tanúsítvánnyal rendelkezik.

Mosható 30 fokon és vasalható is.
Szárítógépben nem szárítható.

Az ár 1 db termékre vonatkozik.

(Minta elhelyezkedése változhat a képen látottakhoz képest,mert minden terméket csak egyszer fotózok)

NÉVHÍMZÉSSEL NEM KÉRHETŐ, utolsó db késztermék.

FIGYELEM!
Az árak csak Magyarország területére érvényes szállítási árak.
Ha külföldre szeretnél csomagot úgy kérlek belső üzenetben érdeklődj a szállítási árakról rendelés előtt.

Személyes átvétel Biatorbágyon: 0 Ft CSAK ELŐRE EGYEZTETETT IDŐPONTBAN

(Postai díjszabások több termék vásárlása esetén változhatnak a súlyuk függvényében. Erről vásárlás után egyeztetünk a kedves Vásárlóval)

Amennyiben a termékről készült már olyan fotó amelyen a névhímzéssel látható, úgy az utolsó képen nézhető meg.

Szép napot! Jó nézelődést!
EveDesign

Eü kiskönyv borító textilből jellemzői

kézműves termék, készítette: EveDesign
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3345210

feltöltve
2019. február 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Eü kiskönyv borító textilből szállítása

Figyelem! 2018. december 12.-éig beérkezett rendeléseket tudom teljesíteni ebben az évben. Az ez után küldött rendelések beérkezési sorrendben 2019. január 3.-ától kerülnek feldolgozásra.
KIVÉTELT KÉPEZNEK A MEGVÁSÁROLT HÁLÓZSÁKOK, MELYEKET FOLYAMATOSAN TUDOK A VÁSÁRLÓK RÉSZÉRE A KÉRT SZÁLLÍTÁSI MÓDON ELJUTTATNI.
Kellemes Ünnepeket!

2017 január 1-től változott a Magyar Posta díjszabása.

Amennyiben a feladni kívánt termék csomagolása meghaladja:
324 mm hosszúságot
229 mm szélességet
24 mm vastagságot már csak csomagként lehet feladni, melynek alapdíja 1550 Ft.

Ez nem vonatkozik a POSTÁN MARADÓ levelekre. Ennek a csomagfeladásnak annyi hátránya van, hogy nem értesítik ki a Vásárlót, h csomagja jött, neki kell érdeklődnie, hogy megérkezett-e már a csomag. Én minden esetben a csomagfeladás után meg fogom a Vásárlónak adni a Küldeményazonosítót, mellyel érdeklődhet a Postán akár személyesen akár telefonon, hogy megérkezett-e a csomag.

Személyes átvétel Biatorbágyon lehetséges előre egyeztetett időpontban.

Ha kézhezvétel után nem vagy megelégedve a termékkel mert mégsem ilyet képzeltél el, akkor jelezd felém és én visszafizetem az árát amint visszaküldted a terméket. A visszaküldés költsége a vásárlót terheli és a még nem használt termékre vonatkozik.
Szintén nem vonatkozik a visszavásárlás az egyedi elképzelés alapján készült és névvel ellátott termékekre.

A megadott szállítási árak csak Magyarország területén belül érvényesek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 990 Ft 1 250 Ft
Foxpost 800 Ft 800 Ft

Eü kiskönyv borító textilből alkotója: EveDesign

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: