Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szerelmes madárkák - BigBag oldaltáska, válltáska 2inOne

Szerelmes madárkák - BigBag oldaltáska, válltáska 2inOne leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~15 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Anne BigBag táskák - RENDELHETŐ!

A táska alapja magas minőségű tweed olasz szövet, melynek elejére kézzel, hímzéssel és applikációs technikával textilbőrökből készítettem egyedileg a szerelmes madárkás motívumot.

Formája BigBag - nagy pakolós - az extra széles talprészével és hátsó, külső zsebeivel. Azoknak ajánlom akik szeretik a nagyobb táskákat és a jó rendszerezhetőséget.

A belsejében az egyik oldalon két nyitott zsebet és tollőrző rekeszt, a másik oldalon cipzárral zárható zsebet készítettem, a kulcsoknak karabiner is található benne. A táska maga cipzárral záródik.

Bélése 100% pamutvászon. Mind a külső szövet, mind a bélés egyedileg vlies lapra szteppelt, szövet vetex-szel merevített, ezért nagyon masszív, jó tartású táska.

Méretei:
- magassága 28 cm,
- szélessége a legszélesebb ponton 37 cm (nem lapítva),
talpmélysége 15 cm,
- állítható vállpántja 70-130 cm-ig szabályozható, táskahevederből készült.

HandMade by Anne

Recycling táska, mert a szövetek újak, de bútoripari szövetvég maradékok, ezért Te is teszel valamit a környezetedért ha ilyen táskát vásárolsz :)

Szerelmes madárkák - BigBag oldaltáska, válltáska 2inOne jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil
rendelésre készül, elkészítési idő: ~15 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

technika

színek

termékkód
2878595

feltöltve
2018. június 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szerelmes madárkák - BigBag oldaltáska, válltáska 2inOne szállítása

Kedves Vásárló!

A megvásárolt termékeket a lehető legrövidebb időn belül postára adom, így néhány napon belül kézhez kapod. A fizetéshez szükséges adatokat a Meska vásárlás-visszaigazolását követően közvetlenül e-mail címedre küldöm meg, ekkor tudjuk a további adatokat is pontosítani. Személyes átvételt jelenleg sajnos nem tudok vállalni.

A boltomban látható alkotások legtöbbje készleten van, azokat rögtön tudom postázni, ha meghatározott alkalomra szeretnél vásárolni, ezért nem tudsz a készítésre várni, a kész alkotásim között válogass, melyet a mellékelt linken találsz: http://www.meska.hu/Shop/index/11325?order=keszleten

Megtetszett valami az eladott alkotásaim közül, de nem találod a késztermékek, vagy rendelhető termékek között - Ebben az esetben üzenetben keress és elkészítem számodra.

Rendelhető termékek esetén kérlek vedd figyelembe, hogy termékeim, aprólékos, időigényes kidolgozással készülnek, ezért esetenként 1-4 hetet várni kell míg elkészülnek, rendelés előtt érdeklődj üzenetben aktuális időpontról.

A Magyar Posta szolgáltatásainak igénybevételével tudom továbbítani a megvásárolt termékeket, melynek jelenlegi kedvezményes díjairól az alábbiakban tájékozódhatsz.

Folyamatosan igénybe vehető kedvezmények:
- Érdemes egyszerre több terméket vásárolni, mert ha vásárlásod összértéke a 20 000 Ft-ot eléri a postaköltséget teljes egészében én állom, bármely szállítási mód választása esetében.
- Boltomban kedvező szállítási díjjal vásárolhatsz 2000 Ft-ot meghaladó értékű termékekből 2 vagy több termék együttes vásárlása esetén további kedvezménnyel csökkentett szállítási díjjal számolok.
- Utánvétes szállítás csak a készleten lévő termékeknél lehetséges

- MPL postacsomag átvételi címeket itt tudod kikeresni: https://www.posta.hu/szolgaltatasok/szolgaltataskereso?selectedPostTypes=postapoint

Termékeimre jogszabálynak megfelelő garanciát vállalok.
Anne

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
MPL posta csomagautomata 590 Ft 390 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 790 Ft 490 Ft
Ajánlott küldemény Postán Maradó 560 Ft 800 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 010 Ft 800 Ft

Szerelmes madárkák - BigBag oldaltáska, válltáska 2inOne alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: