Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

" Az én kicsi bébim" - egyedi, kézműves keresztanya, keresztapa felkérő lap

" Az én kicsi bébim" - egyedi, kézműves keresztanya, keresztapa felkérő lap leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Nagyon aranyos keresztanya, keresztapa felkérő lapot készítettem stencilezéssel.

A felirat a jobb felső sarokba vagy alulra is tehető térben kiemelkedve.

A lap kinyitható, belsejébe szöveg írható vagy a baba fotója ragasztható.

Szettként is elkészíthető meghívóval.

Az ár egy felkérő lapra vonatkozik.

Mérete:

13 cm x 19 cm

" Az én kicsi bébim" - egyedi, kézműves keresztanya, keresztapa felkérő lap jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyag

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3044062

feltöltve
2018. június 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

" Az én kicsi bébim" - egyedi, kézműves keresztanya, keresztapa felkérő lap szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 900 Ft 1 800 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 300 Ft 3 600 Ft

" Az én kicsi bébim" - egyedi, kézműves keresztanya, keresztapa felkérő lap alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: