Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Esküvői alkalmi nyakék nyaklánc menyasszony ékszer

Esküvői alkalmi nyakék nyaklánc menyasszony ékszer leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

Esküvői alkalmi nyakék nyaklánc menyasszony ékszer
Kézzel hímzett esküvői-alkalmi ékszer, telis tele gyöngyökkel, kristályokkal, ásványokkal. Találjuk ki együtt, milyen ékszer illene leginkább a ruhádhoz, egyéniségedhez, hozzád!
Vedd fel velünk a kapcsolatot hogy időben elkészüljünk a nagy napodra!

---------
Puha textil a háta, így a bőrt abszolút kíméli, a fém alkatrészei mind- mind antiallergének.
Egy nagyobb esőzést elbír, de a strandra nem ajánljuk!
----------
Méretedre állítva, egy év garanciával vásárolhatod meg!

Esküvői alkalmi nyakék nyaklánc menyasszony ékszer jellemzői

iparművész termék, készítette: Doreeenka
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

színek

termékkód
3054923

feltöltve
2018. június 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Esküvői alkalmi nyakék nyaklánc menyasszony ékszer szállítása

Az ékszerek cseppálóak, és antiallergén fémalkatrésszel készülnek. Ha valamilyen okból kifolyólag még sem, azt minden terméknél feltüntetem!
-.-.-.-.-.-.-.-.-
GARANCIA: Minden egyes darabomra garanciát vállalok, amit a csomagolás mellé helyezett garanciapapírral igazolok is. Ezen megtalálod a termékleírást, illetve a használati utasítást is. Ezen kívül kérlek, mindig figyelj oda, hogy a megfelelő terméket válaszd, ha esetleges kérdésed van , írj nyugodtan! Megkönnyíted a munkám, és elkerülhetőek a kellemetlenségek.
-.-.-.-.-.-.-.-.-
SZÁLLÍTÁS:
A megrendeléseitek feladása heti kétszer történik, kedden illetve pénteken következő munkanapi kiszállítással, így ha minden jól megy, hétfő/ szerda tud lenni a csomagod érkezésének napja, kérlek ha időre kell, így kalkulálj!
A szállításhoz szükség lesz: Arra a címre ahol napközben tartózkodsz, illetve a telefonszámodra, kérlek minden esetben hagyd meg ezeket!
Van opció utánvételre is mostantól! Használjátok ki nyugodtan!
Postacsomag automatába is kérheted a pakkodat, ebben az esetben annak címét és a telefonszámodat kell megadnod!
Az árakkal így kalkulálj:
LICITNÉL: a licitek szállítását eddig én álltam, de ez a továbbiakban nem lesz opció. Ha sokat szoktál licitáni érdemes hétvégéig várnod, hátha nyersz még és egyszerre tudom Neked feladni őket! A licitcsomagok feladási ára: 490 Ft
MEGRENDELÉSNÉL: Normál rendelésnél a csomagszállítás díja 690 Ft! Ez annyiban tud módosulni, hogyha 10.000 Ft felett vásároltál, akkor a szállítás ingyenes!
UTÁNVÉTEL: Az utánvételes csomagokra plusz 150 forinttal számolj kérlek a feladási díjon felül!
KÜLFÖLDI SZÁLLÍTÁS: Abszolút opció, ennek díjáról kérlek külön érdeklődj!
POSTAPONTAUTOMATA: Minden eddig leírt ár ugyanúgy vonatkozik erre mintha saját címedre kérnéd a csomagodat!
A csomagod pufi borítékban a saját csinos csomagolásában érkezik meg. A kiszállítási napon SMS- ben kapsz értesítőt milyen időintervallumra számíthatsz a megérkezést illetően! A csomagod értékbiztosított, saját követési számmal ellátott!
Bármi kérdésed felmerülne ezzel kapcsolatban, kérlek írj ügyfélszolgálati munkatársunkak, aza nekem :)
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
FIZETÉS: Választhatsz, akár a banki átutalás, PayPal-el való fizetés, postai utánvét, Meska ajándékkártya, vagy személyes átvételkor készpénzes fizetési formák közül.
-.-.-.-.-.-.-.-.-
EGYEDI MEGRENDELÉS: Ha nem találsz a boltomban olyasmit, amit szívesen hordanál, vagy kisebben, nagyobban, más színben szeretnéd, bármilyen egyedi elképzelésed van, nyugodtan írj nekem! Ahogy megbeszéljük egyedileg megrendelt ékszeredről a részleteket, 3-6 napon belül elkészülök vele, majd néhány képet küldök az elkészült ékszerről, ha elégedett vagy, feltöltöm a boltomba, ahonnan kényelmesen meg tudod vásárolni.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
AKCIÓ: Egyszeri több ékszer megrendelése esetén természetesen adok kedvezményt, a részletekről kérdezz levélben!
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Copyright: Minden kép, termék, márka a ©Doreeenka Jewellery™ tulajdona! Minden jog fenntartva!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
PickPackPontos szállítás utánvéttel 890 Ft 890 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 740 Ft 740 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 690 Ft 690 Ft

Esküvői alkalmi nyakék nyaklánc menyasszony ékszer alkotója: Doreeenka

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek