Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu
Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu
Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu
Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu
Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu
Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu
Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu Levendulalila kisvirágocska -  - Meska.hu
FIMO ékszergyurmából kézzel formáztam a lila gyönyörűséges színárnyalatait fölvonultató, finom vonalú medált, melyhez törékeny kis virágfej díszítés illett. A medált az alaphoz használt sötétebb lila anyagból készített saját "gyönggyel" egészítettem ki, majd színben harmonikus viaszolt szálra fűztem. A medál mérete a "gyönggyel": kb. 5,2x3,5 cm.
Összetevők

ékszergyurma, viaszolt szál


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

gyurma, ékszerkészítés


Jellemző
kiegészítő, kézműves, egyedi, olcsó, ajándék

Színek

lila


Termékkód

3233589

Az alább megadott szállítási díjak csak az ékszerekre érvényesek! Tűzzománckép vásárlása esetén a csomagfeladás díja (egy kép esetén): 3000 Ft.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
500 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
600 Ft 600 Ft

Készítette

andreart

andreart

Hiszek abban, hogy aki szép dolgokkal foglalkozik, azt rossz szándék nem vezérelheti.

5 (343)

andreart boltja  ›

Róla mondták

“Csodálatos ékszert kaptam, egy rendkívül kedves és rugalmas készítőtől.Mindenkinek csak ajánlani tudom.”

PiLuBabies

Egyedi rendeléseket is vállal

andreart további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek