Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Makramé faliszőnyeg, fali makramé levendula (halvány lila) színben, makramé fali szőnyeg

Makramé faliszőnyeg, fali makramé levendula (halvány lila) színben, makramé fali szőnyeg leírása

Levendula (halvány lila) színű, gyönyörű, strukturált, pamut zsinórfonalból készítettem ezt az elegánsan letisztult, minimalista stílusú makramé faliszőnyeget. Natúr bükkfa rúdra rögzítettem, akasztóval is elláttam. Nagyon szép színe és stílusa miatt gyerekszobákban és nappalikban egyaránt ideális fali dekoráció.

Ránézésre szinte hihetetlen, hogy makramé technikával, kézzel készült, annyira szép szabályos és egyenletes a mintázata, nagyon precízen és gondosan készítettem, így született meg ez az igazán feltűnő és egyedi, ugyanakkor kifinomultan elegáns faliszőnyeg.

Méretei:
-szélessége: 40 cm
-hossza: 60 cm (rúdtól a legaljáig)

Hasonló makramé faliszőnyeget más színben és méretben is nagyon szívesen elkészítek! :)
A képen látható pompom girland boltom kínálatában szintén megtalálható.

Makramé faliszőnyeg, fali makramé levendula (halvány lila) színben, makramé fali szőnyeg jellemzői

kézműves termék, készítette: PixMarket

színek

ajándék nekik

termékkód
3247409

feltöltve
2018. október 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Makramé faliszőnyeg, fali makramé levendula (halvány lila) színben, makramé fali szőnyeg szállítása

A csomag(ok) postázására a megrendelt termék(ek) díjának kiegyenlítése UTÁN kerül sor. Csomagodat LEGKÉSŐBB a VÁSÁRLÁST KÖVETŐ HÉTEN kapod kézhez.

Házhoz szállításnál:
- a kiszállítás minden esetben HÉTKÖZNAP, MUNKAIDŐBEN történik! Ezért kérlek, hogy vásárláskor mindig azt a címet add meg, melyen a csomagot Te, vagy egy megbízottad át tudja majd venni!! A vételár kifizetése után a kézbesítési címen utólag módosítani sajnos nem áll módomban.

Automatába küldve:
- a vásárlás üzenet részében add meg kérlek a választott automatát!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
FoxPost házhoz előre fizetéssel 1 150 Ft 1 150 Ft
FoxPost automatába előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft

Makramé faliszőnyeg, fali makramé levendula (halvány lila) színben, makramé fali szőnyeg alkotója: PixMarket

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek