Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Zöld-pink batyu

Zöld-pink batyu leírása

Mielőtt hazaköltöztem a koliból, bevásároltam... :) Csupa zöld, pink és rózsaszín anyagból összekombinált táska készült.

A táska elejét \"virágok\" díszítík, némelyik ki van tömve egy kis vateinnel, plusz egy kis gombdíszítés :)

A pánt kötős. Egy 20 cm-es darab a fix, és egy 130 cm-es pánt tetszés szerinti méretre köthető.
2 zsebet kapott.
A bélés egy cuki, virágos, pinkes anyag -sajnos külsőként nem lehetett felhasználni, ugyanis a mosás egy kicsit \"megfoltozta\". Viszont így is imádom, muszáj volt felhasználni... :) (szerintem nem látszik a hiba, viszont szívesen küldök a belsejéről fotót, ha valakit érdekel!!)

Méretei: magassága 35 cm, szélessége 34 cm, alul lekerekített.
Kötővel záródik.

***A júliusban vásárolt táskákhoz ajándék gyöngylánc kapható (a kiegészítők polcon megtalálod -az utolsó képen egy kis ajánlás látható :) )

Zöld-pink batyu jellemzői

kézműves termék, készítette: toritextil

technika

jellemző

termékkód
621593

feltöltve
2009. július 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zöld-pink batyu szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Zöld-pink batyu alkotója: toritextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban