Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

A mi családunk 2 - egyedi, kézműves, interaktív scrapbook album esküvőre, évfordulóra, születésnapra, vintage, scrapbook

A mi családunk 2 - egyedi, kézműves, interaktív scrapbook album esküvőre, évfordulóra, születésnapra, vintage, scrapbook leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A scrapbook albumok egyre elterjedtebbek a fotók és naplóírás szerelmesei között. Egyediek, boltban nem vásárolhatjuk meg őket, 100 % kézművesek, minden oldaluk a készítő fantáziavilágát tükrözi, amellett, hogy teljes mértékben személyre szabottak. Az ötleteknek csak a képzelet világa szab határt, igazi kalandtúrák, melyek felfedezésre várnak.

Ennek az albumnak minden oldala a családi szeretetről mesél. Gyönyörű scrap papírok, kártyák és fotókeretek között őrizheted meg családod legszebb pillanatainak emlékét a megismerkedéstől, az új házba költözésen át a gyerekek érkezéséig.

Különálló és közös oldalakat szenteltem a pár tagjainak (kedvencek), a gyerekeknek és a családnak.

Az album régies hatású világa megragadja a figyelmünket, a lapok kialakítása felkelti a figyelmünket és izgalmas kalandot ígér minden oldal felfedezése.

Az album 18 interaktív oldallal készült, de készíthetem kevesebb oldallal is. Az ár a 18 oldalra vonatkozik.

Mérete:

22 cm x 22 cm

A mi családunk 2 - egyedi, kézműves, interaktív scrapbook album esküvőre, évfordulóra, születésnapra, vintage, scrapbook jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3157025

feltöltve
2018. június 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

A mi családunk 2 - egyedi, kézműves, interaktív scrapbook album esküvőre, évfordulóra, születésnapra, vintage, scrapbook szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 300 Ft 3 600 Ft

A mi családunk 2 - egyedi, kézműves, interaktív scrapbook album esküvőre, évfordulóra, születésnapra, vintage, scrapbook alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: