Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rózsaszín mókusos laptop táska

Rózsaszín mókusos laptop táska leírása

A táskán egy rózsaszín mókus szed almát:-)

Belül szivaccsal bélelt, erős vászonból készült a fenti táska. A fülei lehetővé teszik, hogy mindenhova magaddal vidd.

Mérte: 16 inch
29cm * 38cm

Rózsaszín mókusos laptop táska jellemzői

kézműves termék, készítette: ZsurigoWorks

technika

termékkód
830191

feltöltve
2011. április 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsaszín mókusos laptop táska szállítása

Kész termékek vásárlása esetén, ahogy az utalt összeg megjelenik a bankszámlámon a terméket egy munkanapon belül csomagolom és postára adom. A termékek buborékos borítékban érnek el Hozzád ezzel is megelőzve a sérüléseket.

Amennyiben egyénileg rendelt terméket vásárolsz, annak szállítási feltételeit külön levélben, személyesen megbeszéljük, nehogy valamilyen határidőből kicsússzunk a készítés alatt.

Garancia: Minden ZsurigoWorks által készített termékre 10 nap garancia van, akkor is ha hibás (kizárt :-)) és akkor is ha esetleg nem tetszik, amit rendeltél. A termék kézhezvételekor várok egy rövig választ: "Megkaptam, minden ok, köszi!" és onnan indul a 10 nap. Ha elmulasztod ezt a rövid visszajelzést, nem érvényes a garancia. Amennyiben a 10 nap alatt valami tönkre menne a táskán, akkor jelez felém és a többit lelevelezzük. Meg fogom javítani, vagy kicserélem egy teljesen újra, megelégedetten és boldogan fogod később használni.

Ha nem tetszik, amit kaptál és ezt jelzed a már említett két héten belül, akkor a terméket 1000 forinttal kevesebbért 3 napon belül visszautalom a számládra, vagy visszaadom kézpénzben. A ezer forint az én "kártérítésem", mert addig más nem tudta megvenni azt a terméket.

Ha a 10 nap után törénik valami a termékkel, akkor azt írd meg nekem és mindent el fogok követni, hogy valahogy megoldjam a helyzetet. Nem hagylak cserben, hiszen a vevőm vagy és ez fontos nekem.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
WEBOX csomagautomata utánvéttel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Paypal 0 Ft 0 Ft

Rózsaszín mókusos laptop táska alkotója: ZsurigoWorks

kérdésem van a termékkel kapcsolatban