Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

pirosvirág waldorf jellegű baba

pirosvirág waldorf jellegű baba leírása

késztermék, azonnal szállítható

Többnyire természetes alapanyagból készült, nemezelt fej, fésülhető haj műszál. Gyapjú test, mozgatható testrészek, 35 cm hossz.
Pirosvirág kalapja szintén nemezelt gyapjú, ruhája a virág száraira emlékeztető zöld szinárnyalatok. Kedves mosolyával igazi virágmanó.

pirosvirág waldorf jellegű baba jellemzői

kézműves termék, készítette: mavig
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3159006

feltöltve
2018. június 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

pirosvirág waldorf jellegű baba szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

pirosvirág waldorf jellegű baba alkotója: mavig

Kedves Érdeklődő!

Hobbim, szenvedélyem a waldorf jellegű, vagy ahogy csak én nevezem: tűnemezelt baba készitése. Azért sem waldorfbaba, mert ott a szem, száj, jelzésértékű. Az én babáim megalkotásában fontosnak tartottam, hogy legyen egy kis plusz - lelke legyen az alkotásnak.
Minden darab egyedi, nem szabásminta alapján készül, hanem egy gondolat, vagy érzelem megvalósitása. Ezért is csak egy készül mindenből, mert ha rátalálsz és úgy érzed megszólit még hasonló sincs senkinek, nem fut veled össze az utcán, vagy boltokban, vagy barátok közt. Egy különleges, egyszeri és megismételhetetlen barát.
A fej különleges formáját a tűnemezelt gyapjú határozza meg, mely egy rugalmas anyaggal bevonva kapja meg a végleges formát. Szemek többnyire himzett szemek, de néha festett, vagy kombinált szemet használok. A test, végtagok szintén nemezelt gyapjú, ritkán használok más tömőanyagot. Ruhákat más kiegészitőket szintén magam készitem, hisz az egyedisége az apró részletekre is kiterjed.
Remélem elnyeri tetszésedet, és rátalálsz a Te saját barátodra.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: