Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Alice - egyedi, kézműves pop up scrapbook album kislányoknak születésnapra, családi

Alice - egyedi, kézműves pop up scrapbook album kislányoknak születésnapra, családi leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Gyönyörű gyerek- és/vagy családi pop up scrapbook albumot készítek azoknak, akik szeretik az egyedi, igényes dolgokat.

Az album teljes mértékben kézzel készül. Keménytáblás borítóját 3 mm vastag finn falemezből készítem, melyet gazdagon díszítek. Belsejében 14 interaktív oldalt helyezek el a fotóidnak és a jegyzeteidnek. Elsősorban fotóalbum, de néhány helyen jegyzetelni is lehet bele. A kedvenc interaktív elemek mellett számos pop up (3D) elemet helyezek el benne: twist mini fotóalbum, forgó elemek, stb. Elsősorban 10 cm x 15 cm-es fotók helyezhetők el benne, de sok helyen ettől a mérettől el lehet térni. Körülbelül 40-55 fotó fér el benne.

Az albumot Alice mesevilága ihleti kedvenc figuráival, gyönyörű színvilágával.

A scrapbook album antik bronz fémlánccal záródik.

Mérete:

22 cm x 22 cm

Alice - egyedi, kézműves pop up scrapbook album kislányoknak születésnapra, családi jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

termékkód
3159596

feltöltve
2018. június 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Alice - egyedi, kézműves pop up scrapbook album kislányoknak születésnapra, családi szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 300 Ft 3 600 Ft

Alice - egyedi, kézműves pop up scrapbook album kislányoknak születésnapra, családi alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: