Gyöngycsokor. Menyasszonyi örök csokor 60 méter beige gyöngyfüzérből.

60 méter 3 és 8 mm-es beige gyöngyökből álló füzérből készítettem a csokrot, 16 cm-es félgömbre, ennek megfelelően kb 22 cm a mérete. ...

kézműves termék, készítette: Ilkamuvek
anyaga: gyöngyfüzér, szaténszalag, csipke
technika: mindenmás

Gyöngycsokor. Menyasszonyi örök csokor 60 méter beige gyöngyfüzérből.

Gyöngycsokor. Menyasszonyi örök csokor 60 méter beige gyöngyfüzérből. leírása

60 méter 3 és 8 mm-es beige gyöngyökből álló füzérből készítettem a csokrot, 16 cm-es félgömbre, ennek megfelelően kb 22 cm a mérete.
Fogója ( szára) 12 cm, 4 szálból álló fehér csipke, egy pár szaténszalag és 3 szál gyöngyfüzér díszíti.
Fenségesen gyönyörű örökcsokor.
Korábban több színben is készült, most ez az egyetlen példány várja a gazdáját. :-)

Gyöngycsokor. Menyasszonyi örök csokor 60 méter beige gyöngyfüzérből. jellemzői

kézműves termék, készítette: Ilkamuvek

technika

színek

termékkód
3350970

feltöltve
2019. február 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyöngycsokor. Menyasszonyi örök csokor 60 méter beige gyöngyfüzérből. szállítása

Az MPL postacsomagot házhoz szállítják, és a telefonszámodra értesítést is küldenek.
Távolléted esetén másnap újra kiszállítják.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft

Gyöngycsokor. Menyasszonyi örök csokor 60 méter beige gyöngyfüzérből. alkotója: Ilkamuvek

Ilkamuvek Meska interjú az alkotóval »

Üdvözlet Neked,örülök, hogy idetaláltál hozzám!
Kovács Ilona Zsuzsa vagyok, az Ilkaművek alkotója.
Nézz körül a szalaghímzéseim között. Szalaghímzéssel díszített ajándéktárgyakat, dekorációs és használati tárgyakat, díszdobozokat, ékszereket, táskákat, tokokat,faliképeket láthatsz itt, romantikus, vintage, shabby shic stílusban.
Minden tárgy egyedi, egy példányban készül hímzés, szalaghímzés, gyöngyvarrás alkalmazásával. Selyem, szatén, taft és organza szalagból varrt rózsák,virágok, antik csipkék és gyöngyök díszítik a munkáimat. Megrendelésre is készítek ezekhez hasonló tárgyakat, megbeszélés alapján, ehhez kérlek, írj itt egy üzenetet.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek