Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Fesztiválozó válltáska ,crossbody

Fesztiválozó válltáska ,crossbody leírása

késztermék, azonnal szállítható

Kisméretű táska amibe minden fontos holmi elfér kéznél van.Vállon keresztbe átvetve is hordható szabályozható hosszúságú pánttal.Az elején cipzáros zsebbel,a tetején cipzárral zárható.Bélelt a bélésen rávarrt zseb ,hogy könnyebben megtaláld az apró holmikat.A mintás rész bútorvászonból az oldala,alja cordurából készült.Merevítő közbéléssel a jó formatartásért.Szélessége 27 cm,magassága 17 cm,oldala alja 5 cm.

Fesztiválozó válltáska ,crossbody jellemzői

kézműves termék, készítette: Teafa
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3256363

feltöltve
2018. október 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fesztiválozó válltáska ,crossbody szállítása

Amit ajánlott levélként súly alapján tudok feladni 2,4 cm -nél nem vastagabb neszesszer,telefontok egyéb apróság .Az ennél nagyobb küldeményeket GLS futárral küldöm2kg-ig 1250 ft.Kérheted postai csomagként is 1500 ft.
A termékekre garanciát vállalok!Ha bármi okból nem vagy megelégedve a vásárolt termékkel jelezd a kézhezvételtől számított 8 napon belül és visszatérítem az árát.A visszaküldés költsége a vásárlót terheli!A visszafizetés csak a hibátlan rendszeresen nem használt termék esetén lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

Fesztiválozó válltáska ,crossbody alkotója: Teafa

Teafa Üdvözöllek látogató!

Szakképzett varrónő vagyok szeretek varrni a magam és remélem mások örömére is.Kerülj beljebb, nézz körül nálam .Bármi kérdésed,kérésed van írj nekem.

Legyen szép a napod!
Anikó

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek