Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Esküvői nyakék - esküvői emlék- és vendégkönyv, fotóalbum, ujjlenyomat album,

Esküvői nyakék - esküvői emlék- és vendégkönyv, fotóalbum, ujjlenyomat album, leírása

késztermék, azonnal szállítható

Nagyon szép A5 méretű esküvői emlék- és vendégkönyvet készítettem.

Keménytáblás borítóját csipke mintás scrap papírral fedtem, melyet valódi vintage csipkével, karton gyöngysorral és medállal, fehér behúzott gombokkal és gyöngyház gyöngyökkel díszítettem.

Az album belsejében 80 darab (160 oldal) 120 grammos elefántcsontszínű papír van egybefűzve, melyekre írható, fotó ragasztható, ujjlenyomat tehető. Jelzőszalaggal ellátott.

A belső lapok mérete:

14 cm x 20 cm

Kiváló ajándék lehet lánybúcsúra is.

Esküvői nyakék - esküvői emlék- és vendégkönyv, fotóalbum, ujjlenyomat album, jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3161504

feltöltve
2018. június 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Esküvői nyakék - esküvői emlék- és vendégkönyv, fotóalbum, ujjlenyomat album, szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 800 Ft 3 000 Ft

Esküvői nyakék - esküvői emlék- és vendégkönyv, fotóalbum, ujjlenyomat album, alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: