Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Fut a vonat - nagyméretű, kézműves baba fotóalbum és napló, kék, vonatos, baba,

Fut a vonat - nagyméretű, kézműves baba fotóalbum és napló, kék, vonatos, baba, leírása

késztermék, azonnal szállítható

Nagyon aranyos babanapló- és fotóalbumot készítettem. Az album fekvő A4 méretű, melynek külső keménytáblás borítóját 2 mm vastag kartonból készítettem, melyet kék mintás scrap papírral fedtem és saját készítésű vonat applikációval díszítettem. " Little princess" karton felirattal és színes karton "papírsárkánnyal" tettem még egyedibbé.

A vonat füstjét jelképező felhőbe beírható a baba neve és esetleg a születési súlya, mérete, stb.

Az album belsejében 15 darab ( 30 oldal) A4 230 grammos babakék kartont helyeztem el, melyre fotó ragasztható vagy írható rá.

Boltunk egyéb baba albumait az alábbi liken tekintheted meg.

https://www.meska.hu/Shop/index/16582/36384

Az albumot széles kék fémspirállal fűztem egybe és széles, kék-fehér pöttyös selyemszalaggal köthető össze.

Mérete:

29,5 cm x 21 cm

Fut a vonat - nagyméretű, kézműves baba fotóalbum és napló, kék, vonatos, baba, jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3267528

feltöltve
2018. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fut a vonat - nagyméretű, kézműves baba fotóalbum és napló, kék, vonatos, baba, szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 800 Ft 3 000 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 300 Ft 3 600 Ft

Fut a vonat - nagyméretű, kézműves baba fotóalbum és napló, kék, vonatos, baba, alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek. Minden terméket az elejétől a végéig magam készítek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: