Levendula mintás,kézzel festett, fekete rövid ujjú egyedi póló,kézzel festett

Kézzel festett, egyedi, fekete, rövid ujjú női felső,fehér levendulás mintával, fehér szegéllyel, hőkezelt. A póló 30 fokon(mosógépben...

kézműves termék, készítette: Mahonikashop
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: textilfesték, pamutpóló
technika: festett tárgyak

Levendula mintás,kézzel festett, fekete rövid ujjú egyedi póló,kézzel festett

Levendula mintás,kézzel festett, fekete rövid ujjú egyedi póló,kézzel festett leírása

Kézzel festett, egyedi, fekete, rövid ujjú női felső,fehér levendulás mintával, fehér szegéllyel, hőkezelt.

A póló 30 fokon(mosógépben is) mosható, kifordítva vasalható. Az anyag beavatott.

Mérete L-es, de szűk fazonú,inkább M-esnek mondanám.

Egyedi darab-ilyen biztos nem fog szembejönni veled az utcán!

Az általam festett textileket a családtagjaim és én is használom, a minták tartósságát garantálni tudom. A festék nem mérgező, a színét nem engedi.

Személyes átvétel:Komárom, esetleg Tatabánya

Levendula mintás,kézzel festett, fekete rövid ujjú egyedi póló,kézzel festett jellemzői

kézműves termék, készítette: Mahonikashop
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3471940

feltöltve
2019. július 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Levendula mintás,kézzel festett, fekete rövid ujjú egyedi póló,kézzel festett szállítása

A termékek szállítási költsége a posta aktuális árszabályzata alapján kerül kiszámolásra, a termék súlyától függően.
A csomagolásért nem számolok fel plusz költséget.
Személyes átvétel Komáromban vagy Tatabányán lehetséges.

A termékekre egy hónapos garanciát vállalok!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 540 Ft 540 Ft

Levendula mintás,kézzel festett, fekete rövid ujjú egyedi póló,kézzel festett alkotója: Mahonikashop

Mahonikashop
Szeretem az egyedi ruhákat,ami divatos de mégsem látni minden második emberen. Szeretem ha szép,különleges,de nem túl hivalkodó. Így kezdtem el pólókat festeni,aztán jöttek a blúzok,gyerekruhák,terítők....
Mindig új mintákat találok ki,az alkotás, a színek feltöltenek és kikapcsolnak.
Remélem te is így érzel majd ha felveszed a pólómat vagy megteríted az ünnepi asztalt az én festett terítőmmel! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: