Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kisbocsom - öltöztethető karácsonyi mackó

Kisbocsom - öltöztethető karácsonyi mackó leírása

Új, pamut anyagokból varrtam ezt a kedves mackót, saját dizájn alapján. Kényelmesen elfér felnőtt tenyérben, porontyok pedig ölelgethetik is.
Bababarát Miaszösz, nincs rajta lerágható alkatrész, szemét is filcből készítettem.

Minden apró részlet alapos gonddal készült el rajta, így kicsi gyerekek kezébe is bátran adható. Pofácskáját magam hímeztem. Belsejét poliészter tömőanyaggal tömtem ki, ez nem csomósodik, megtartja formáját és antiallergén.

A szett tartalma:
- kismackó / medvebocs - anyaga ÖkoTex minősített pamut, szabad rágcsálni is

- apró, gumis derekú, levehető nadrág, melynek színe szabadon választható

- miniatűr kendő, mely patenttal záródik a medve nyakán

Kismackóhoz szülőket is lehet rendelni, ahogyan azt az utolsó fotó illusztrálja.

Langyos vízben, kézzel mosható.

Teljes magassága: 20 cm.

További információk a profilnál, illetve keress meg kérdéseiddel, szívesen válaszolok!
Köszönöm, hogy meglátogattad ezt a termékemet, további izgalmas böngészést!

Kisbocsom - öltöztethető karácsonyi mackó jellemzői

kézműves termék, készítette: miaszoszmuhely

színek

termékkód
3163248

feltöltve
2018. július 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kisbocsom - öltöztethető karácsonyi mackó szállítása

Figyelem: FoxPosttal való szállítás esetén mindössze heti egyszer, a hét közepén megyek automatához. A futár ezzel szemben bármelyik munkanapon visz csomagot (felárral hétvégén is) és másnapra kézbesít is. Kérlek, ezt vegyétek figyelembe a szállítási mód kiválasztásakor!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 450 Ft 1 450 Ft

Kisbocsom - öltöztethető karácsonyi mackó alkotója: miaszoszmuhely

miaszoszmuhely Meska interjú az alkotóval »

Valamennyi Miaszösz egyedi termék. Magam tervezem, varrom, festem és hímzem őket. Sokat szöszmötölök, míg egy-egy darab elkészül, ám akkor örömmel nézegetem a friss portékát.
Különféle Miaszösz-sorozataimmal minden korosztálynak szeretnék örömöt szerezni. A legkisebbeknek való játékokat különös gonddal készítem el, hogy nyugodt szívvel adhassátok csemetéitek kezébe őket.
Szeretem a szép színeket, szenvedélyesen kísérletezek különféle mintájú és textúrájú anyagok összepárosításával. Játékaim mókás, karakteres, mégis kedves, szeretni való játszótársak. Célom, hogy alkotásaim szín- és formaviláguk, illetve egyediségük által új és újabb játékra serkentsék kisgazdáikat.

Kívánom, hogy figuráim mielőbb családtaggá váljanak nálatok is!

Böngésszetek kedvetekre a Miaszösz boltban, visszavárlak máskor is!

Levente Dorka

A Miaszösz teremtményei - manói, babái, lovacskái, madárkái, szörnyecskéi, pompázatos virágai - egy élvezetes, élő mesevilágba röpítenek bennünket. Gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt ajánlom ezt a szívet-lelket gyönyörködtető, kreatív világot! Én mindig remekül érzem magam itt!

Döbrentey Ildikó meseíró

Mindenkinek ajánlom a Miaszösz kedves figuráit, akinek elege volt a szintetikus világból és azt akarja, hogy a gyerekét derű és természetesség vegye körül!

Vajda Zsuzsanna gyermekpszichológus

A szállítási költség a mindenkori postai díjszabás alapján és a csomagolás jellege szerint alakul. Ajánlottan, gondosan csomagolva postázom a Miaszöszöket. 10.000 forint feletti vásárlás esetén a postai díjat átvállalom.
Személyes átvételre előzetes egyeztetés után Budapesten van lehetőség.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban