Gömböc 4in1 farmer - hátizsák,oldaltáska, válltáska, kézitáska

Anne Gömböc hátizsákok - KÉSZLETEN! Gömböc hátizsák, melyet első ízben saját részre készítettem el néhány évvel ezelőtt, később a mint...

kézműves termék, készítette: annetextil
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: farmer, pamutvászon, merevítők, cipzár, táskaheveder, szerelvények, lenvászon
technika: varrás

Gömböc 4in1 farmer - hátizsák,oldaltáska, válltáska, kézitáska

Gömböc 4in1 farmer - hátizsák,oldaltáska, válltáska, kézitáska leírása

Anne Gömböc hátizsákok - KÉSZLETEN!

Gömböc hátizsák, melyet első ízben saját részre készítettem el néhány évvel ezelőtt, később a mintát eltettem, majd el is felejtettem. Az elmúlt hetekben azonban pakolás közben rátaláltam és újra meginspirált, úgy döntöttem, hozok néhány új darabot ebből a formából hátha Ti is beleszerettek :)

Anyaga: magas minőségű erős, sötétkék farmer és kék virágos Lonetta vászon felhasználásával készült, vékony vlies lappal béleltem, melyből a táska bélése is kapott.
Belső része törtfehér és sötétkék 100% pamut-lenvászon, melyben az egyik oldalon nyitott zsebek, a másik oldalon cipzáras zseb találhatók.

A táska külső részén, az elején tépőzáras nagy zsebek készültek. Gömböc formáját az alsó részén berakások fokozzák.

Vállpántja levehető és áthelyezhető, mellyel akár hátizsákként, akár oldal- vagy válltáskaként is viselheted, kézi fogóival a kezedben is viheted.

Mérete:
- magassága 37 cm
- szélessége 33 cm
- vastagsága körben 11 cm
- állítható pántja 70-130 cm között szabályozható táskaheveder, antikolt szerelvényekkel
- kézi pántja heveder,

HandMade by Anne 2012/18/07

További hátizsákok: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/51727

Gömböc 4in1 farmer - hátizsák,oldaltáska, válltáska, kézitáska jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

technika

színek

termékkód
3361122

feltöltve
2019. március 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gömböc 4in1 farmer - hátizsák,oldaltáska, válltáska, kézitáska szállítása

A szállítással kapcsolatban részleteket Profil oldalamon találsz. Kérlek, hogy vásárlás előtt figyelmesen olvasd el.
https://www.meska.hu/UserProfil/index/69777
Helyhiány miatt valamennyi szállítási díjat nem tudom feltüntetni a Szállítási feltételeknél a termékoldalon, ha nem találod a neked megfelelőt, akkor vásárlás után pontosítjuk a szállítás módját és díját a Profil oldalon feltüntetett feltételeknek megfelelően.
A FOXPOST SZÁLLÍTÁSI LEHETŐSÉG 2019. MÁRCIUS 31-VEL MEGSZŰNIK, A SZOLGÁLTATÓVAL TÖRTÉNT SOROZATOS TECHNIKAI PROBLÉMA MIATT, 2019. ÁPRILIS 1-JÉTŐL KIZÁRÓLAG A MAGYAR POSTA SZOLGÁLTATÁSÁNAK IGÉNYBEVÉTELÉVEL TUDOM BIZTOSÍTANI A SZÁLLÍTÁST.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
MPL posta csomagautomata 890 Ft 600 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 1 090 Ft 600 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 310 Ft 1 000 Ft
Postán maradó ajánlott 860 Ft 1 000 Ft

Gömböc 4in1 farmer - hátizsák,oldaltáska, válltáska, kézitáska alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: