Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Gömböc 4inOne farmer - hátizsák,oldaltáska, válltáska, kézitáska

Gömböc 4inOne farmer - hátizsák,oldaltáska, válltáska, kézitáska leírása

késztermék, azonnal szállítható

Anne Gömböc hátizsákok - KÉSZLETEN!

Gömböc hátizsák, melyet első ízben saját részre készítettem el néhány évvel ezelőtt, később a mintát eltettem, majd el is felejtettem. Az elmúlt hetekben azonban pakolás közben rátaláltam és újra meginspirált, úgy döntöttem, hozok néhány új darabot ebből a formából hátha Ti is beleszerettek :)

Anyaga: magas minőségű erős, sötétkék farmer és kék virágos Lonetta vászon felhasználásával készült, vékony vlies lappal béleltem, melyből a táska bélése is kapott.
Belső része törtfehér és sötétkék 100% pamut-lenvászon, melyben az egyik oldalon nyitott zsebek, a másik oldalon cipzáras zseb találhatók.

A táska külső részén, az elején tépőzáras nagy zsebek készültek. Gömböc formáját az alsó részén berakások fokozzák.

Vállpántja levehető és áthelyezhető, mellyel akár hátizsákként, akár oldal- vagy válltáskaként is viselheted, kézi fogóival a kezedben is viheted.

Mérete:
- magassága 37 cm
- szélessége 33 cm
- vastagsága körben 11 cm
- állítható pántja 70-130 cm között szabályozható táskaheveder, antikolt szerelvényekkel
- kézi pántja heveder,

HandMade by Anne 2012/18/07

További hátizsákok: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/51727

Gömböc 4inOne farmer - hátizsák,oldaltáska, válltáska, kézitáska jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

technika

színek

termékkód
3266853

feltöltve
2018. november 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gömböc 4inOne farmer - hátizsák,oldaltáska, válltáska, kézitáska szállítása

A szállítással kapcsolatban részleteket Profil oldalamon találsz. Kérlek, hogy vásárlás előtt figyelmesen olvasd el.
https://www.meska.hu/UserProfil/index/69777
Helyhiány miatt valamennyi szállítási díjat nem tudom feltüntetni a Szállítási feltételeknél a termékoldalon, ha nem találod a neked megfelelőt, akkor vásárlás után pontosítjuk a szállítás módját és díját a Profil oldalon feltüntetett feltételeknek megfelelően.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 690 Ft 800 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 000 Ft 1 000 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 700 Ft 500 Ft
MPL posta csomagautomata 590 Ft 390 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 790 Ft 490 Ft
FOXPOST csomagautomata 300 Ft 300 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 010 Ft 710 Ft

Gömböc 4inOne farmer - hátizsák,oldaltáska, válltáska, kézitáska alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: