Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu
Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu
Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu
Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu
Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu
Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu Őszi virágos ajtódísz , kopogtató , koszorú -  - Meska.hu
Egyedi alapra készítettem ezt a kellemes pasztell színű ajtódíszt. Az alapot bevontam anyaggal, majd juta szalaggal körbetekertem és végül még egy krém színű szatén szalag is végig fut rajta. Sok egyedi gumivirággal, parafadugókkal, termésekkel faszeletekkel, kóccal, dióhéjjal, felirattal és egy kis masnival díszítettem. Mérete: 27 × 27 cm 7cm magas Virágok kb.3cm Mutatós dísz lehet bejáratiajtón vagy falidísznek is kiváló, de akár asztaldísz is lehet belőle.
Összetevők

karton alap, juta szalag, gumivirág, termések, ragasztó, felirat, masni


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

virágkötés


Jellemző
kocka, virág, ősz, golyó, rózsa

Színek

beige, rózsaszín, zöld


Termékkód

3169777

Gondosan csomagolva küldöm a termékeket.
Foxpost automata, Gls futárral házhoz vagy Mpl csomag automatába vagy postára tudjuk küldeni.

Bababetűknél lehetőség van ajánlott elsőbbségi levélben .

A képtartókat ajánlott levél áron postán maradó levélnek is tudom küldeni, ebben az esetben a posta címére kell kérd és nem a sajátodra!!!

Minden terméket alaposan becsomagolva küldök.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Mezőberény)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (csomagautomata) előre fizetéssel
889 Ft 889 Ft

Készítette

fabkata

fabkata

Egy kis egyediség kicsinek és nagynak!

5 (785)

fabkata boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon gyorsan 2 nap alatt megérkezett a megrendelt névtábla. Nagyon szép mint a képeken. ”

Dorkucibanya

fabkata további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek