Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

MAGYAROS paracord karkötő II.

MAGYAROS paracord karkötő II. leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egy vagány paracord karkötő magyaros színekbe öltöztetve.

A karkötő alapanyaga paracord zsinór (ejtőernyőzsinór), mely rendkívül strapabíró, bírja a vizet is.
Szélessége kb.1,8 cm.

Végeit műanyag csat zárja, de kérhető rozsdamentes fémből készült seklivel vagy "sima" fém csattal is. Ennek a felára +1000 Ft. Ha seklivel vagy fém csattal kéred, akkor ezt jelezd majd nekem a megrendeléskor.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A karkötő van készleten is, de alapvetően méretre készül, hogy igazán kényelmes legyen. Elkészítéséhez egy csuklóméretre lesz szükségem, melyet a MEGRENDELÉSKOR a megjegyzés rovatban mindenképpen tüntess fel.
A méretvételhez fogj egy mérőszalagot, majd tekerd viszonylag SZOROSAN a csuklód köré ott, ahol a karkötőt hordani szeretnéd majd. Ha nincs kéznél mérőszalag, akkor egy papírcsík vagy akár egy cérnadarab is a segítségedre lehet. Ezt is ugyanúgy tekerd a csuklód köré SZOROSAN, egy tollal jelöld be a méretet, és azt egy vonalzó segítségével már meg is mérheted.
A SZOROS méretvételre azért van szükség, mert az egyes karkötőknek más-más a vastagsága, így eltérő az a hosszúság is, amit pluszban rá kell hagyni, hogy kényelmes legyen a karkötő viselete. Ezt én fogom majd rászámolni neked a kiválasztott karkötő tekintetében.

A karkötőt a Magyar zászló tricolor színeiból raktam össze, de természetesen kérhető más nemzetek színeiben is, más színek variációjában. Ez esetben MEGRENDELÉSKOR a kiválasztott színt (színeket) is írd meg nekem a megjegyzésnél.

MAGYAROS paracord karkötő II. jellemzői

kézműves termék, készítette: Sikarts
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2230753

feltöltve
2018. július 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

MAGYAROS paracord karkötő II. szállítása

Személyes átvételre Pécsett és Pécsváradon van lehetőség.
A csomagot mindig ajánlottan adom fel pufi borítékban, hogy minél nagyobb biztonságban is megérkezzen.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 650 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 750 Ft
Postai csomagküldemény - előre utalással 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai csomagküldemény - utánvéttel 1 600 Ft 1 600 Ft

MAGYAROS paracord karkötő II. alkotója: Sikarts

kérdésem van a termékkel kapcsolatban