Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Babaszoba dekoráció - holdas maci (fűzöld)

Babaszoba dekoráció - holdas maci (fűzöld) leírása

késztermék, azonnal szállítható

Elragadó dekoráció a baba birodalmába!

Harmonikus, modern színeivel a babaszoba dísze lehet ez a filcből, kézzel készült macis, holdas, felhős, csillagos összeállítás, amely bármilyen színű falon jól mutat.

Ez a termék az "Álmodozó macik" 3 db-os sorozat egyik darabja, melyet kisfiamnak terveztem. 10 színvariációban készült el a sorozat, melyek sablonozása megegyezik, de színvilága egyedi.

Hátulján fonalból akasztó található, falra téve a szög vagy csavar rejtve marad.

Mérete: kb. 22 cm széles és kb. 32 cm hosszú tetejétől a lógós csillag aljáig.

Anyaga: puha filc (100% polyester), bélése vlies, a kontúrok és az öltések pamut hímzőfonallal készültek, a csillag közepén található gomb natúr fa.

Használata: a termék dekorációs jellegű, mosógépben nem mosható, de porszívóval tisztán tartható. Ha bármilyen kérdésed van a termékkel kapcsolatban, szívesen veszem érdeklődésedet.

"Álmodozó macik" :)

Babaszoba dekoráció - holdas maci (fűzöld) jellemzői

kézműves termék, készítette: BogiHandmade
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3272346

feltöltve
2018. november 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Babaszoba dekoráció - holdas maci (fűzöld) szállítása

Személyes átvételre Szegeden és környékén, egyéni megbeszélés alapján van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 480 Ft 580 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 650 Ft

Babaszoba dekoráció - holdas maci (fűzöld) alkotója: BogiHandmade

BogiHandmade A kézműveskedés kislány korom óta a mindennapjaim része, egy izgalmas, szabadságot nyújtó hobbi, melyben kikapcsolódhatunk, feltöltődhetünk, szárnyalhat a képzeletünk, és mindig újabb és újabb ötleteket valósíthatunk meg.

Szabadidőmet szép, praktikus, egyedi, igényes használati tárgyak alkotásával töltöm, és a tervezéstől a megvalósításig minden mozzanat egy varázslatos kaland része. :)

Gyermekkorom óta számos kézműves technikát megismertem, próbálgattam, megszerettem, a decoupage technikától a gyöngyfűzésig, a szívemhez legközelebb a varrás és a filcmunkák állnak, ebben éreztem úgy, hogy igazán egyedit, praktikusat és mutatósat alkothatok, folyamatosan fejlődhetek.

A legnagyobb mérföldkő a várandósságom volt, amikor leendő kisbabámra várva ontottam az ötleteket, mi minden hasznos felszerelést, dekorációt készíthetek saját kezűleg, ezzel is kifejezve, mennyire várom őt. Készült így szoptatós párna, babaszoba dekoráció, ágynemű, játékok, pelenkázótáska és kellékei, babakocsi kellékek, minden olyan dolog, amely megkönnyíti a mindennapokat és a kicsi kényelmét szolgálja, így a legtöbb ihletet a kisfiamtól, Zsombitól kaptam.
Mindemellett sok más termék is készült, amely minden korosztály számára tökéletes, akár saját felhasználásra, akár ajándékozásra.

Fontos számomra, hogy gyönyörű, praktikus, igényes darabokat készítsek, hogy egy kis mosolyt csempésszek a mindennapokba :)

Célom, hogy ezekkel a kézműves tárgyakkal másoknak is örömöt szerezzek! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: