Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

2db kinyitható képeslap saját fotóval - Belső terek

2db kinyitható képeslap saját fotóval - Belső terek leírása

késztermék, azonnal szállítható

Az ár alkuképes, azért került erre a polcra.
Saját fotóimat ragasztottam fényes és matt fehér kartonra, így készült a kinyitható üdvözlőlap azoknak, akik szívesen írnak hagyományos köszöntést tollal, papírból készült képeslapra, amit még hónapok után is kezébe vesz a szerettünk. A kép egy veronai templom freskója, és egy múzeum belseje.
A képeslapokat borítékkal küldöm.
Ha csak az egyiket szeretnéd, írj belső üzenetet.

(Paypal-lal is fizethető.)

2db kinyitható képeslap saját fotóval - Belső terek jellemzői

kézműves termék, készítette: ManocskaMazsola
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3174979

feltöltve
2018. július 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

2db kinyitható képeslap saját fotóval - Belső terek szállítása

Személyes átvétel Budapesten lehetséges.
A termékeket, ha postai úton kéred, ajánlva, elsőbbségi nélkül szoktam küldeni, igény szerint küldhetem ajánlás nélkül, ill. elsőbbségivel; ekkor az ár ennek megfelelően változik.
Utánvéttel is küldhetem a termékeket, de ezt az opciót nem ajánlom: drágább.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 200 Ft

2db kinyitható képeslap saját fotóval - Belső terek alkotója: ManocskaMazsola

ManocskaMazsola SZÜLINAPI AKCIÓ
Boltom születésnapi hónapja a március, ezért márciusi vásárlóim ajándékot kapnak!

A színes filcek, színes gyöngyök és a színátmenetes hímzőfonalak ihlettek meg. Kezdetben családi használatra és barátoknak, ismerősöknek készítettem hajcsatokat, fülbevalókat, karkötőket, de most már annyi van, hogy másnak is jut. Remélem, neked is örömöt szerez majd ez a vidám, sokszor bohókás, néha pedig romantikus világ!

Továbbá néha töltök fel képeslapokat, melyek saját fotóimból készülnek. A fotózás több, mint húszéves hobby nálam.

Köszönöm, hogy erre jártál, nézz be máskor is!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: