Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Békás M ajándékcsomag plüss+bögre+tányér

Békás M ajándékcsomag plüss+bögre+tányér leírása

késztermék, azonnal szállítható

Két magyar kézműves és egy illusztrátor összefogásából megszületett ajándékcsomag, ami
egyszerre cuki és hasznos, így a gyereknek és a szülőnek is örömet okozol vele
többféle méretben kapható az alapcsomagtól a full extrásig
nevesítve is kérhető, hogy teljesen személyre szóló legyen
egyedi, saját tervezésű kézműves termék, védett grafika
A porcelán mosógatógépben is mosható, mikrózható. A plüssállat antiallergén tömőanyaggal készül, mosógépben mosható. 3 év alatti gyerekeknek a gombszem miatt a plüssállatokat nem ajánlom!

Békás M ajándékcsomag plüss+bögre+tányér jellemzői

kézműves termék, készítette: szizi
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2999040

feltöltve
2018. július 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Békás M ajándékcsomag plüss+bögre+tányér szállítása

A feltüntetett díjak a csomagolási és szállítási költségeket valamint a törékeny garanciát tartalmazzák. Ha utánvéttel szeretnéd kifizetni, akkor kérlek egyeztessünk hogy az annak megfelelő díjat beállíthassam a terméknél.
Töréskár esetén a biztosítást én állom. Elég egy fotót küldened a sérült termékről és soron kívül pótolom.
A festésre két év garanciát vállalok. Ha ez idő alatt rendeltetésszerű használat mellett a mintán szemmel látható elváltozás, kopás tapasztalható, azt díjmentesen kijavítom vagy visszatérítem az eredeti vételárat.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft
Előre fizetéssel, postán maradó 1 350 Ft 1 350 Ft
Előre fizetéssel, posta csomag automatánál 1 200 Ft 1 200 Ft
Foxpost csomagautomatába 1 000 Ft 1 000 Ft

Békás M ajándékcsomag plüss+bögre+tányér alkotója: szizi

szizi Családunkban nagy hagyománya van a kézműveskedésnek. Anyai ágon a kézimunkában alkottak gyönyörűeket, a férfiak pedig szerelésben, barkácsolásban verhetetlenek. Bennem ez a két vérvonal egyesült :-) Szeretek fémmel, fával, agyaggal dolgozni, szerszámokkal és a kezemmel a megálmodott dolgot kihozni belőlük. Viszont végtelen türelemmel és aprólékossággal díszítem, a végeredmény mindig valami finom, nőies dolog.

Életem meghatározó élménye volt az általános iskolai tűzzománc szakkör. Bár az élet (meg a szükség) egészen más pályára vitt, sosem adtam fel ezt az álmot. Estin jártam a fazekas szakmunkásképzőbe, festeni tanultam a Városligeti Nyitott Műteremben, és végül kéz alól vettem egy használt kemencét. Ha kicsit sokára és kerülő utakon is, de lassacskán elérem azt, amire mindig is vágytam: egy jól felszerelt kis műhelyt, egy kis kuckót, ahol nem kell mindig rendet rakni, napokig száradhat a kerámia és nincs senkinek útban :-)

Az alkotás izgalma hajt nem a birtoklásé, az elkészült tárgyakat könnyű szívvel adom másnak, bármennyit dolgoztam is velük. Éppen az okoz boldogságot, ha más örül annak amit készítettem, nap mint nap kézbe veszi és talán néha eszébe jutok közben...
Tudom, hogy nincs nemesebb törekvés, mint tudást nyújtani, de én mégsem igazán erre vágyom... inkább azt szeretném, ha a segítségemmel jobban éreznék magukat... több örömöt vagy boldog gondolatot szeretnék az életükbe lopni, amelyben nem lenne részük, ha nem születtem volna meg.

Lucy Maud Montgomery

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: